Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 21.decembris  


Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas darbība Ekoskolu programmā

Esam lepni, ka iepriekšējā mācību gadā mūsu darbu Ekoskolu programmā Vides izglītības fonds novērtēja ar Zaļo diplomu.

Darbu programmā turpinām arī šinī mācību gadā, izvēloties tēmu – atkritumi. Realizējam izvirzītos mērķus, strādājot pie rīcības plāna izpildes, lai iegūtu Zaļo karogu.

Atbalstījām Pasaules Ekoskolu rīcības dienu, gatavojot putnu barotavas. Piedalāmies ZAAO organizētajos konkursos – zīmējām pastkartes, veidojām krustvārdu mīklas, atbildām uz mēneša jautājumiem, piedalījāmies konkursā dodot „jaunu dzīvi” lietotajiem tekstilizstrādājumiem. Šogad klašu un skolas noformējumam radoši izmantojam otrreizējās izejvielas.

Skolēni kopā ar klašu audzinātājiem ir pieteikuši savu dalību projekta Mammadaba meistarklasēs. Projekta ietvaros skolēniem tika organizēta tikšanās ar ornitologu – putnu pētnieku Jāni Brikmani. Kā arī skolēniem bija iespēja iepazīties ar Vijciema čiekurkaltes darbību un CSA poligonu „Daibe”. Piedaloties aktivitātēs, klašu kolektīvi ieguva sertifikātu Bērnu un jauniešu vides izglītības programmā „Cilvēka un vides mijiedarbība, vides piesārņojums”

Skolēnu mācību ekskursijas tika atbalstītas un finansētas no skolas budžeta.

Ir patīkami dzīvot sakoptā un sakārtotā vidē! Mēs esam saimnieki savā skolā un pilsētā. Esam par „Tīru un sakoptu Latviju!”

Attēlā: 1.klases skolēni dodas iepazīties ar poligona darbību.

 

Informāciju sagatavoja:

Ekoskolas padomes vārdā,

skolotāja Iveta DaigaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv