Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 21.decembris  


29.decembrī Cēsu Jaunās pils bēniņos muzicēs Kaspars Bindemanis un Jānis Reinis

29. decembrī pl.16:00 Cēsu Jaunās pils bēniņos Jura Bindemaņa un Ilzes Kļavas- Bindemanes izstādes slēgšana ar koncertu. Muzicē Kaspars Bindemanis un Jānis Reinis jeb duets "Los Masculinos".

 

Ieeja uz koncertu: Ls 0,50

 

*Dueta "Los Masculinos" pirmsākumi datējami ar 2006. rudeni, kad ekscentriskais multimākslinieks Kaspars Bindemanis (Kaspar Buendía Bindeman) pārceļas uz dzīvi Barselonā un uzsāk sadarbību ar tur jau labu laiku dzīvojošo ģitāristu Jāni Reini (Juan Reine), kurš Latvijā guvis atpazīstamību pateicoties darbībai grupās "Monro", "Labvēlīgais tips", "Velve" un "Miss America". "LM" komandā ir arī, šobrīd Madridē dzīvojošā, menedžējošā mūza Olga Barmina, kurai pieder lieli nopelni darbā ar dziesmu tekstiem, kā arī ierakstos neaizstājamās māsiņas Līga un Zane Goiževskas jeb "Las Femeninas". Daži gadi tiek pavadīti uz terases Vidusjūras krastā, eksperimentējot, meklējot savu muzikālo virzienu un seju, arī reizi pa reizei uzstājoties, pārsvarā akustiskos koncertos, līdz beidzot, 2012. gada februārī tiek uzsākts aktīvs darbs studijā, kas vainagojas ar pirmā singla "La Gran Revolución del Amor"/"The Great Love Revolution" laišanu klajā jūnijā.


Patlaban savu kārtu uz ēteru gaida vēl virkne dziesmu, vairākām top arī videoklipi un tuvāko mēnešu laikā paredzēts tikt galā ar pirmā albuma ierakstu, kas tiks izdots Kaspara Bindemaņa un Edgara Augstkalna (DJ Rocknrolla) nule dibinātajā ierakstu leiblā "Buendía Records". Paralēli ierakstiem, 2012. gada vasarā duets paguvis uzstāties teju vai visos lielākajos Latvijā notiekošajos mūzikas festivālos – Positivus, Summer Sound, Pestivāls, LabaDaba, Piens Fest u.c..

 

"Los Masculinos" mūzika ir daudzu stilu sintēze, kurā mākslinieki cenšas savienot elektronikas pulsējošo bāzi ar roka enerģiju, fanka grūvu ar pasaules mūzikas krāsainību, latino dzīvesprieku ar flamenko smeldzi un indie bezrūpību ar klasikas nosvērtību. Dziesmas, kas tapušas laikaposmā no 1992. līdz 2012. gadam, tiek izpildītas angļu un spāņu valodās, taču šo to paredzēts ieskaņot arī latviski un krieviski. Atskaitot dažus personīga satura skaņdarbus, t. sk., "Dejé mi chica por Barcelona"/"I Left My Chica for Barcelona", "Prométeme nada"/"Promise Me Nothing" (Raimondas Vazdikas "Apsoli man neko" koverversija), teksti ir sociāli aktīvi un skar mūsdienu sabiedrības problēmas gan cilvēciskā, gan ekoloģiskā plāksnē.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv