Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 21.decembris  


Būvniecība neapstājas arī salā

 

Lai arī decembrī bija krietns sals un arī pamatīgi sniga, būvdarbi  Vidzemes Mūzikas un kultūras centrā neapstājās. Blakus vēsturiskajam  Viesīgās biedrības nama apjomam uzbūvētas stiklotās piebūves. Atsevišķām ēkas daļām tiek  montētas jumta konstrukcijas, notiek iekšdarbi.

  Kā pastāstīja Vidzemes  Mūzikas un kultūras centra būvniecības darba grupas vadītājs Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, būvdarbu tempi objektā atpaliek no plānotā grafika, taču celtnieki būvdarbu termiņa pagarinājumu neprasa un ir apņēmuši atgūt  vasarā iekavēto.

     Kā jau esam informējuši, lai uzbūvētu Vidzemes mūzikas un kultūras centru, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12,  Cēsu novada pašvaldība īsteno projektu saņemot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu no divām aktivitātēm – 3.4.3.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālo centru izveide” un 3.6.1.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai”.

2011.gada 20.jūnijā tika parakstīts līgums ar AS „UPB” par  Vidzemes mūzikas un kultūras centra izbūvi. Būvniecības līguma kopējā summa ir 7 887 939,12 LVL.  Noslēgtais līgums par Cēsu kultūras nama ēkas pārbūvi paredz, ka būvdarbi noslēgsies 2014. gada sākumā.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv