Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 24.janvāris   Vārda dienu svin: Krišs, Ksenija, Eglons
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 22.janvāris  


Biedrība „Cēsinieku klubs” iesniegusi 2 projektus Sabiedrības integrācijas fonda grantu programmām

Biedrība „Cēsinieku klubs” pērn decembrī un šogad janvārī sagatavojusi un Sabiedrības integrācijas fondā iesniegusi 2 projektu pieteikumus atbalsta saņemšanai.

Pērn decembrī „Cēsinieku klubs” sagatavoja un Sabiedrības integrācijas fondā iesniedza projekta pieteikumu nevalstisko organizāciju ilgtermiņa darbības atbalsta programmai, kura tiks īstenota ar Eiropas Ekonomikas Zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta finansiālu atbalstu.

Savukārt šīgada janvārī Sabiedrības integrācijas fondam tika iesniegts projekts nevalstisko organizāciju projektu konkursā, kuri tiks īstenoti ar Eiropas Ekonomikas Zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta finansiālu atbalstu šo finanšu instrumentu prioritārajās jomās.

Piedaloties projektu konkursos, „Cēsinieku klubs” paredzējis piesaistīt finansējumu biedrības administratīvās kapacitātes stiprināšanai un apjomīga pētījuma „Cēsu pilsētas un Cēsu novada attīstības veicināšana” realizācijai. Paredzams, ka projektu konkursu rezultāti būs zināmi aprīļa un maija mēnesī.

Projektu pieteikumi tika sagatavoti sadarbībā ar projektu vadīšanas sabiedrību „Birojs 2000” SIA, kas ir Latvijas nacionālās projektu vadīšanas asociācijas un Starptautiskās projektu vadīšanas asociācijas (IPMA) biedrs no 2000.gada.

Biedrība „Cēsinieku klubs” darbojas kopš 2001.gada. Klubs vieno bijušos cēsniekus - savas dzimtās pilsētas patriotus, kas dažādu iemeslu dēļ nedzīvo vairs Cēsīs, bet vēlas palīdzēt savai dzimtajai pilsētai. 2004.gada 3.martā tika dibināta „Cēsinieku kluba” Jauniešu nodaļa, kurā darbojas Rīgā studējošie Cēsu jaunieši. Kluba biedri piedalās Cēsu pilsētas attīstības plānu apspriešanā, veicina ekonomiskos, kultūras un izglītības sakarus starp Cēsīm un citām pilsētām, kā arī uztur saikni starp Cēsīm un bijušajiem cēsniekiem. Kluba biedri uzskata, ka Cēsis ir moderna, latviska un sakopta pilsēta, kādai vajadzētu būt pilsētai Eiropā.

Gints Lazdiņš,
„Cēsinieku kluba” valdes loceklis
E-pasts:
gints@olsen.lv
Tālr: 29442282Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv