Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 22.februāris  


Par komunālajiem pakalpojumiem un to samaksu Vaives pagastā


No 2010. gada 1. janvāra (Cēsu novada domes lēmums Nr. 507 "Par ūdensapgādes un kanalizācijas noteikto maksu Vaives pagastā, Cēsu novadā") Vaives pagastā ir noteikta šada maksa par pakalpojumiem:

  1. par ūdens apgādi 0.38 Ls/m3 bez PVN;
  2. par kanalizāciju 0.56 Ls/m3 bez PVN.

Klientiem, kuriem nav uzstādīti ūdensskaitītāji, ūdens patēriņu rēķina vienam iedzīvotājam labiekārtotā dzīvoklī ar ūdensvadu un kanalizāciju 2.7 m3/mēnesī.

            Ūdensapgādes un kanalizācijas maksa tiek rēķināta mēneša pēdējā dienā. Lai nodrošinātu šo aprēķinu veikšanu ir nepieciešams reģistrēt ūdensskaitītāju mērījumus Vaives pagasta pārvaldē līdz tekošā mēneša 25. datumam pie Gunas Mucenieces. Ūdensskaitītāju stāvokļa neziņošanas gadījumā aprēķinu veiks par 2.7 m3 mēnesī par vienu iedzīvotāju.

            Rēķini par komunāliem pakalpojumiem saņemami Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogā", Vaives pagastā, Cēsu novadā.

            Maksāt par komunāliem pakalpojumiem var:

1.      Vaives pagasta pārvaldes ("Kaķukrogs", Vaives pagasts, Cēsu novads) kasē;

2.      Cēsu novada pašvaldības (Raunas ielā 4, Cēsīs, Cēsu novadā) kasē

3.      Cēsu novada pašvaldības norēķinu SEB bankā, kontā Nr. LV51UNLA0004013130835.

Sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Vaives pagasta teritorijā veic SIA "ZAAO". Tādēļ katram dzīvokļa un mājas īpašniekam ir jānoslēdz līgums ar SIA "ZAAO" par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu līdz 2010. gada aprīļa mēnesim. Līgumu esamību kontrolēs Cēsu novada pašvaldības policija. Pašlaik pārejas periodā līdz 2010. gada aprīlim sadzīves atkritumu apsaimniekošanu daudzdzīvokļu mājām Rīdzenes un Krīvu ciemos turpinās administrēt Vaives pagasta pārvalde. Pašreizējā situācija pierāda, ka daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem ir jāorganizē māju apsaimniekošana. Kā katrs dzīvoklis slēgs līgumu ar SIA "ZAAO"? Kā katrs dzīvoklis atsevišķi uzturēs atkritumu konteinerus? Kur katrs dzīvoklis novietos savu atkrituma konteineri? Uz šiem jautājumiem un vēl citiem jautājumiem būs jāatrod atbildes un risinājumi.

            Uz neeskaidrajiem jautājumiem atbildēs Vaives pagasta pārvaldē vai pa tālruni 64107246 Guna Muceniece.

            Vaives pagasta pārvalde atvainojas, ka savlaicīgi nesniedza skaidrojumu par komunālo pakalpojumu samaksas kārtību. Līdz janvāra "Vaives Vēstis" numura izdošanai vēl nebija skaidrība šajā jautājumā.

 
Ar cieņu

Vaives pagasta pārvaldes vadītāja Valda Zaļaiskalna

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv