Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 22.februāris  


Virszemes TV pieejama arī Cēsu, Raunas, Amatas un Vecpiebalgas novadu pansionātos


Sociālās kampaņas ietvaros, kurā uzņēmums Lattelecom apņēmies ar Virszemes TV dekoderiem bez maksas aprīkot turpat 150 sociālās aprūpes mītnes Latvijā, dāvinājumu – dekoderu ierīkošana Virszemes TV uztveršanai šonedēļ noslēgsies arī Cēsu pilsētas pansionātā, sociālās aprūpes centrā „Rauna”, sociālās aprūpes centrā „Nītaure”, Vecpiebalgas psihoneiroloģiskajā slimnīcā un Gatartas pansionātā.

 

Līdz ar to arī Cēsu pilsētas, Raunas, Amatas un Vecpiebalgas novadu sociālās aprūpes namu iemītniekiem turpmāk būs pieejama jaunā ciparu televīzija, uz kuru pāreja sākas 1.martā.

Gatartas pansionāta direktors Aivars Damroze skaidro: „Līdz šim skatījāmies četrus Latvijas kanālus (LTV1, LTV2, LNT un TV3), tagad sākam pierast arī pie TV5. Protams, visi ir priecīgi par šo jaunievedumu, turklāt tagad programmas ir ievērojami labākā kvalitātē”.

 „Uzsākot dekoderu dāvināšanas kampaņu, Lattelecom mērķis bija nodrošināt Virszemes TV uztveramību tām sabiedrības grupām, kam televīzija ir ne tikai izklaides, bet arī ļoti būtisks informācijas un socializācijas instruments. Vispirms jau tie ir pansionātu un sociālās aprūpes centru iemītnieki, kas ievērojamā gadu skaita vai slimības dēļ nevar būt aktīvi sabiedrības locekļi klātienē, taču viņus interesē aktualitātes gan mūsu valstī, gan ārpus tās robežām,” norāda Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Ar bezmaksas dekoderiem turpat 150 Latvijas pansionātus un aprūpes iestādes plānots aprīkot līdz 2010. gada 1. martam, kad analogo apraidi pārtrauks LTV7. Savukārt uzņēmuma darbinieki un sadarbības partneri ir saziedojuši papildu līdzekļus, lai katrā no šiem 150 pansionātiem būtu iespējams uzstādīt vēl otru dekoderi Virszemes TV uztveršanai.

Visā Latvijā arī analogā apraide pilnībā tiks atslēgta 1.jūnijā.

Kā jau ziņots iepriekš, Latvijā, tāpat kā visā Eiropas Savienībā ir uzsākta nozīmīga pāreja no analogās uz ciparu TV apraidi. Tas nozīmē, ka tiem iedzīvotājiem, kas šobrīd televīziju skatās ar istabas vai jumta antenām, būs jāiegādājas dekoders, lai turpinātu uztvert bezmaksas TV kanālus. Dekoders ir vienreizējs ieguldījums, un par bezmaksas Latvijas kanālu skatīšanos arī turpmāk nekas papildus vairs nebūs jāmaksā.

 

Latvijā ciparu apraides jeb Virszemes TV ieviešanu valsts uzdevumā nodrošina uzņēmums Lattelecom, kas jau noslēdzis vienošanos ar LTV1, LTV7 un LNT par šo kanālu iekļaušanu Bezmaksas pakā. Tas nozīmē, ka arī turpmāk šie kanāli būs skatāmi bez maksas.

Jau šobrīd Virszemes TV signāls ir pieejams 99% valsts teritorijas.

 

Papildu informācijai:

Līga Bite,

Lattelecom Komunikācijas daļas projektu vadītāja

Mob.t. +371 29109944, T. +371 67055740

e-pasts: liga.bite@lattelecom.lv

www.lattelecom.lv

www.piesledzieslatvija.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv