Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 22.februāris  


4.martā Cēsu Jaunajā pilī kinovakars ar filmu ZAUDĒTIE APSKĀVIENI

Piektdien, 4. martā, plkst.19.00 Cēsu Jaunajā pilī (3. stāvā) pasaules slavu ieguvušā spāņu režisora Pedro Almodovara filma Zaudētie apskāvieni/ Los abrazos rotos (Spānija ,2009., 121 min.).

Vienā no galvenajām lomām Penelope Krusa.

Pirms filmas – populārā teātra un kino kritiķa Normunda Naumaņa komentāri.

..Slavens kino režisors un scenārists Mateo Blanko cieš smagā autokatastrofā un uz visiem laikiem zaudē redzi. Traģiskajā negadījumā līdz ar acu gaismu viņš zaudē arī sievieti, kas bijusi viņa mūža mīlestība.  Režisors, kurš vairs nevar uzņemt kino, mēģina sākt jaunu dzīvi, saucot sevi par Hariju Keinu – vārdā, ar kādu visu mūžu rakstījis scenārijus. Tikai pēc 14 gadiem viņš spēs samierināties ar savas dzīves traģēdiju, atklājot dvēseli jaunajam asistentam..

"Zaudētie apskāvieni" ir jau ceturtā reize, kad spāņu režisors Pedro Almodovars sadarbojas ar savu mūzu, aktrisi Penelopi Krusu, tā seko filmām "Dzīvā miesa", "Viss par manu māti" un "Atgriezties". Filma bija viens no 2009. gada Kannu kinofestivāla redzamākajiem notikumiem.

Biļetes uz kinovakaru var iegādāties iepriekšpārdošanā Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9) vai arī pirms filmas demonstrēšanas.

Biļetes cena: Ls 2, pērkot iepriekšpārdošanā: Ls 1,50 -, pensionāriem un skolēniem Ls 1, -

Filmu piedāvā Cēsu mākslas festivāls sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Cēsu Kultūras un tūrisma centrs”

Vecuma ierobežojums: Līdz 12 g.v. - neiesakām.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv