Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 22.februāris  


26. februārī Cēsīs humoristiska izrāde „Smejies vesels”

26.februārī, plkst.16:00 Cēsu 2.pamatskolā humoristiska izrāde “Smejies vesels” ar aktieriem Jāni Reini, Imantu Stradu un dziedātāju Dzintaru Čīču.

Humoristiskajā izrādē skatītājiem būs iespēja izsmieties par sadzīviskām situācijām mūsu dzīvē, aktieri iejutīsies visdažādākajos tēlos – sievasmāte un znots, students un pasniedzējs, narkologs un viņa pacients, vīrs un grūtniece un daudzos citos.

Izrādi veido savā starpā nesaistītas ainiņas no dzīves, kurās skatītājs varēs atpazīt gan sevi, gan savus paziņas. Materiālu izrādei izveidojis Valmieras teātra aktieris Imants Strads, bet režisora lomu uzņēmies populārais aktieris Jānis Reinis, kura aktiermeistarību un pieredzi profesionāļi nemēdz apšaubīt.

Programmu papildinās Dzintara Čīčas jaunā dziesmu programma, kurā skanēs, gan mazāk dzirdētas R.Paula dziesmas jaunās skaņās, gan pasaulē populāri čigāniski šlāgeri un tautasdziesmas ar asprātīgiem tekstiem.
 

Lomās: Jānis Reinis (RA Meistaru Teātra aktieris), Imants Strads (Valmieras Drāmas teātra aktieris) un muzikālajā sadaļā jaunais dziedātājs no Sabiles-Dzintars Čīča.

 
Koncertuzveduma mērķis ir sniegt Latvijas lauku un pilsētu skatītājiem kvalitatīvu izklaidi. Programma veidota īsu nesaistītu priekšnesumu formā-humoristiski skeči ar dziesmām, padarot to uztveri maksimāli vieglu un atbilstošu patīkamai atpūtai.
Līdz šim MEISTARU TEĀTRIS ir veidojuši atzītus humora šovus: “Humora Vasara”, “Humora Atvasara”, “Sieviešu Diena”, “100g Latvijas”.

Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs www.bilesuparadize.lv , Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukumā 9), tālr. 64121815;28318318

Biļetes cena: Ls 3, -;4, -;5, -Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv