Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 22.februāris  


Cēsīs notiek izglītības iestāžu vadītāju seminārs

 

  Otrdien 22.februārī Cēsu 2.pamatskolā notiek Cēsu novada un Valmieras pilsētas izglītības iestāžu vadītāju seminārs. Tā programma ir daudzpusīga un aktuāla.

  jauniešu akadēmijas „Pacel Pasaule” vadītāja Dace Briede-Zālīte, skolu vadītājiem stāstīs par pētījumu, kurā noskaidrotas jauniešu šī brīža vajadzības. Kā izrādās, tās ir sešas cilvēciskas vajadzības. Par aktualitātēm izglītībā  stāstīs Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Cēsu starpnovadu priekšsēdētājs Modris Krieviņš. Savukārt par akreditācijas norisi skolās semināra dalībniekus informēs Izglītības kvalitātes dienesta kvalitātes novērtēšanas departamenta direktore Kristīne Strūberga.

  Cēsu un Valmieras izglītības iestāžu vadītāji iepazīsties ar Inovāciju un uzņēmējdarbības centra izveides projektu Cēsīs un apmeklēs Cēsu Bērnu un jauniešu centru.

 

 

Informāciju sagatavoja

Lolita Kokina

Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv