Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 22.februāris  


Joprojām ir iespēja pieteikties uz gidu kursiem klātienē

Jau ziņots, ka pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Uz kursiem aicināti visi interesenti, kuri labprāt papildinātu zināšanas par Āraišu muzejparku, Cēsu pilsētas vēsturi, arhitektūru, Cēsu viduslaiku un Jauno pili. Lieliska iespēja uzlabot komunikācijas un prezentācijas prasmes, apgūt gidu darba pieredzi.

 

Kursi notiks klātienē no 21.februāra līdz 5.maijam Cēsu Jaunajā pilī( Pils laukums 9) pirmdienās un ceturtdienās no plkst.16:00. Pirmā kopā sanākšana jaunajiem gidiem jau bija 21.februārī, kur interesentus par kursu metodoloģiju, programmu un pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” darbu un piedāvājumu 2011. gada sezonai informēja koordinatore un viduslaiku programmu veidotāja Ieva Kalniņa – Matute.

 

Kursu ietvaros dalībniekiem iespēja apgūt ne tikai vēsturiskās zināšanas, bet arī iepazīties ar gidu uzvedības ābeci - runas kultūra, sevis pasniegšanu publikas priekšā. Nodarbības vadīs Cēsu Vēstures un mākslas muzeja speciālisti Gundars Kalniņš, Vija Rozentāle un Tālis Pumpuriņš, Dace Cepurīte, Evita Muceniece, arheoloģe Zigrīda Apala, viduslaiku programmu veidotāja Ieva Kalniņa – Matute, un vēsturnieks Daumants Vasmanis. Kursu noslēgumā paredzēts eksāmeni – ekskursiju vadīšana pa vecpilsētu, Cēsu Pils kompleksu un Āraišu arheoloģisko muzejparku.

 

Gidu kursus organizē pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” sadarbībā ar Āraišu arheoloģisko muzejparku, kas ir viens no Latvijas Nacionālā vēstures muzeja sastāvdaļām.

 

Joprojām ir iespēja pieteikties uz gidu kursiem klātienē. Sīkāka informācija par kursiem: Ieva Kalniņa, ieva.cesis@inbox.lv, pa tālruni 26339342

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115;64121815

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv