Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 22.februāris  


Konkurss par pieteikšanos animāciju filmu darbnīcām turpinās

Kā katru gadu, arī šogad notiks Rīgas Starptautiskais Bērnu filmu festivāls “Berimora kino”. Taču šoreiz pirmo reizi kino mopsis Berimors dosies arī ārpus Rīgas – uz Cēsīm!

 „Berimora kino” notiks 10. aprīlī „Cēsu Izstāžu namā”. Visas dienas laikā ikvienam būs iespēja apmeklēt kino seansus, kuros tiks rādītas labākās Berimora filmiņas.

Š.g. 9. aprīlī bērniem vēl nebijusi iespēja – pašiem piedalīties filmu un animāciju meistardarbnīcās. Tajās varēs uzzināt: kā ieskaņo animācijas filmiņu plastilīna tehnikā, iepazīties ar animācijas lellēm, izbaudīt kino trikus, piedalīties zīmēšanas darbnīcās, kā arī kopā ar pieredzējušiem speciālistiem izveidot kopīgu animācijas filmiņu.

 

Konkurss: Aicinām bērnus, vecumā no 6 – 13 gadiem, piedalīties konkursā, lai kļūtu par meistardarbnīcu dalībnieku.

·         Kopā ar draugiem vai pats izveido īsfilmiņu, ne garāku par 3 minūtēm, par tēmu „Berimora leģenda par Cēsīm“ (var būt filmēta ar mobilo tālruni)

vai

·         Uzraksti scenāriju īsfilmai par tēmu „Berimora leģenda par Cēsīm“.  

 

Konkursa darbus izvērtēs speciāla žūrija. Labāko darbu autorus sagaida Berimora balvas un bezmaksas kino apmeklējums 10. aprīlī.

Atsūti vai iesniedz savu darbiņu līdz š.g. 28. martam „Cēsu Tūrisma informācijas centrā“, un varbūt tieši Tu būsi viens no meistardarbnīcu dalībniekiem un saņemsi Berimora īpašās balviņas.

 

Adrese:

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Pils laukums 9

Cēsis, LV-4101

 

Darba laiks: No otrdienas līdz sestdienai no 10.00 - 17.00, svētdienās līdz 16.00, pirmdienās slēgts.

Kontaktpersona: Daiga Janševska

Tālrunis: 64121815, 28342115

E-pasts: daiga.jansevska@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv