Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 22.aprīlis  


Iesaki ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu Latvijā!

Jau trešo gadu pēc kārtas, tuvojoties Starptautiskajai Ģimenes dienai, Bērnu un ģimenes lietu ministrija (BM) sadarbībā ar lielāko informatīvi izklaidējošo portālu „Delfi”, kā arī portālu vecākiem un bērniem „Cālis” rīko publisku aptauju par ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu Latvijā. Aicinām ikvienu izvirzīt balsojumam atpūtas vietu, kurā, atpūšoties kopīgi ar ģimeni un bērniem, esat juties patiešām labi!

Ņemot vērā iepriekšējos gados vēroto visai lielo sabiedrības atsaucību un plašo nominēto vietu klāstu, šogad aptauju paredzēts padarīt konkrētāku un strukturētāku. Aptaujā tiks noskaidrotas ģimenei draudzīgākās atpūtas vietas katrā Latvijas rajonā, tādējādi paplašinot iespējamo pretendentu loku. Kā zināms, iepriekšējos gados tika noteiktas ģimenei draudzīgākās vietas vienā kopīgā balsojumā visai Latvijai.

Šogad paredzēts arī izvirzīt dažus kritērijus, pēc kuriem būtu jāvērtē Jūsu izvirzītā sabiedriskā vieta, lai patiešām varētu apgalvot, ka tā ir ģimeniskai atpūtai piemērota:

-         tai jābūt vietai, kur vecāki var pavadīt savu brīvo laiku kopā ar bērnu vai bērniem,

-         tai jābūt vietai, kur ģimene var izklaidēties, aktīvi  atpūsties vai baudīt kultūras pasākumus,

-         šajā vietā dažāda vecuma bērniem jābūt pietiekami plašam nodarbību (atrakciju) piedāvājumam,

-         atpūtas vietai jābūt drošai un ģimenes atpūtai piemērotai (bērnu rotaļu vietas ierīču drošība, vide bez tabakas dūmiem, aprīkojuma nodrošināšana maziem bērniem u.c.),

-         vietai ir jābūt pieejamai iespējami plašam apmeklētāju lokam, ko iespējams panākt ar saprātīgu cenu politiku, laipnu un bērniem draudzīgu apkalpošanu, īpašiem, ģimenei domātiem pakalpojumiem vai tml.,

-         aptaujā nepiedalās iepriekšējo gadu aptauju uzvarētāji (Brīvdabas muzejs, Līgatnes dabas parks, Zooloģiskais dārzs, Ventspils pilsēta, Krasta ielas „Lido” Rīgā un Tērvetes dabas parks).

Aptaujas pirmajā kārtā dalībnieki ir laipni aicināti ieteikt, viņuprāt, vislabākās atpūtas vietas visos Latvijas reģionos. Savukārt otrajā kārtā kopējam balsojumam tiks izvirzītas visvairāk reižu nominētās atpūtas vietas, tādējādi nosakot reģionālos aptaujas uzvarētājus.

Ar šo aptauju BM vēlas noskaidrot arvien jaunas atpūtas vietas visā Latvijā, kurās ģimenes ar bērniem var justies brīvi, droši un apmierināti, kā arī dot pienācīgu novērtējumu jau labi zināmām un sabiedrībā iemīļotām atpūtas vietām. Vienlaikus – arī informēt plašāku sabiedrību par šīm vietām. Kā zināms, vislabākā reklāma ir t.s. „mutvārdu birža” jeb personiska rekomendācija. Taču, ar sava balsojuma palīdzību paužot atbalstu iemīļotajai atpūtas vietai, jūs savu viedokli varat pavēstīt daudz plašākam cilvēku lokam. Izmantojiet iespēju dalīties informācijā un pavēstiet citiem par vietu, kur kopā ar savu ģimeni jutāties patiešām labiAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv