Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 22.aprīlis  


Noslēdzies pirmais Vidzemes Kultūras projektu konkurss

Ir noslēdzies pirmais  Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātais Vidzemes Kultūras projektu konkurss. Projektu konkursā  tika iesniegti 124  projekti par kopējo summu Ls 194543,28.

 

Projektus līdzfinansējuma saņemšanai kultūras aktivitāšu nodrošināšanai saskaņā ar konkursa nolikumu  ir iesniegušas gan valsts, pašvaldību, gan nevalstiskā un privātā sektora organizācijas no visa Vidzemes plānošanas reģiona.

 

Vidzemes kultūras projektu konkursa mērķis ir apzināt un popularizēt Vidzemes kultūrvēsturiskās tradīcijas, veicināt publiskā un nevalstiskā sektora kultūras  organizāciju sadarbību, sekmēt un attīstīt jaunrades procesus, īpaši bērnu un jauniešu mērķauditorijā un veicināt kultūras nozarē strādājošo tālākizglītību.

 

Konkurss tiek realizēts ar Valsts Kultūrkapitāla fonda Kultūras mērķprogrammas un  Vidzemes plānošanas reģiona finansējumu.

 

Ar konkursa rezultātiem var iepazīties Vidzemes plānošanas reģiona un Valsts kultūrkapitāla fonda mājas lapās:  www.vidzeme.lv.

 

 

Projekta koordinatore:

Ija Groza

Tel. 29287585;

ija@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv