Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 22.aprīlis  


Kora „Wenden” piederības apliecinājums Latvijai koncertuzvedums „Te ir tā vieta”

29.aprīlī plkst.19.00 Cēsu Kultūras centrā jauktā kora „Wenden” koncertuzvedums „Te ir tā vieta”.

 

Cēsu Kultūras centra jauktā kora „Wenden” koncertuzvedums būs veltījums Latvijai par godu Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienai.

 

Divu stundu garajā koncertprogrammā tiks aptverta plaša sajūtu un emociju gamma – tas būs kā viena cilvēka un visas tautas dialogs starp pagātni un tagadni, sajūtām un prātu, skaisto un baiso…

 

„ Koncertuzvedums „Te ir tā vieta” būs nozīmīgs ieguvums Cēsu pilsētai, rajonam un tās iedzīvotājiem, jo ar klasiskās kora dziesmas palīdzību tas veicinās izjust piederību savai tautai un Latvijai. Tā nebūs vienkārša kora dziesmu atdziedāšana, bet gan kas vairāk, jo programmā tiks ietverta arī aktiermeistarība, kuru lieliski veiks viss kora kolektīvs. Tas būs kā piederības apliecinājums savai zemei un tautai,” uzvedumu raksturo jauktā kora „Wenden” diriģente Marika Slotina Brante.

 

Koncertuzvedumā piedalās: jauktais koris „Wenden”, diriģente Marika Slotina Brante, kormeistare Līga Simonoviča un koncertmeistare Guna Rācene.

 

          Cēsu Kultūras centra jauktajā kora „Wenden” sastāvā dzied 50 dalībnieki, repertuārā ir gan interesantas latviešu tautasdziesmu apdares un latviešu oriģināldziesmas, gan arī reliģiska satura skaņdarbi. Kori vada jauna un enerģiska driģente Marika Slotina Brante. Koris aktīvi koncertē dažādos pasākumos Latvijā un arī ārpus tās: 18.novembra svinībās Latvijas vēstniecībās Briselē, Strasbūrā, Maskavā; pilsētu svētkos Beļģijā un Slovākijā. Koris regulāri piedalās starptautiskos konkursos.

 

Koncertuzvedumu atbalsta Cēsu pilsētas dome un Cēsu Kultūras centrs.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

tālrunis:64122431; 29293195

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv