Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 22.aprīlis  


8.maijā ZANE DOMBROVSKA akustiskajā koncertā IEMĪLĒJUSIES!

CATA Kultūras namā 8. maijā plkst. 18.00 ZANE DOMBROVSKA akustiskajā koncertā  “IEMĪLĒJUSIES”.

 

Jau maijā koncertbraucienā pa Latvijas pilsētām ar koncertprogrammu „Iemīlējusies” dosies dziedātāja un jaunā aktrise Zane Dombrovska. Koncertbrauciens noslēgsies ar īpašu koncertu Rīgā, Nacionālā teātra Jaunajā zālē.

 

Z. Dombrovska: „Šie koncerti man ir ļoti īpaši un personīgi. Īpaši, jo pirmo reizi dodos koncerttūrē ar savu solo programmu un personīgi, jo pati esmu arī šīs programmas dziesmu autore. Tā kā par manu rokrakstu mūzikā ir kļuvis katru dziesmu veidot kā stāstu, esmu ļoti priecīga, ka koncertos kā īpašie viesi būs nevis mūziķi, bet gan cilvēki, kas diendienā stāsta mums dažādus stāstus. Koncertos būsim kopā ar žurnālu „Santa” un Santu Anču, tādēļ šie nebūs tikai koncerti, tās būs tikšanās un jauka kopā būšana caur mūziku un sarunām.”

 

Zane muzicēs kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem izciliem mūziķiem - Raimondu Petrauski (taustiņinstrumenti) un Oskaru Petrauski (saksofons). Ar idejām koncerta režijai un scenogrāfijai piedalās arī aktieris un režisors Kaspars Zvīgulis.

 

Skanēs oriģināldziesmas no nesen izdotā Zanes albuma "es…un tu…", kā arī dziesmas no pirmā albuma – taa ES. Kā īpašas muzikālas piedevas koncertā būs dziesmas arī no muzikālajām izrādēm, kurās jaunā aktrise ir spēlējusi.

 

Z. Dombrovska: "Ar šiem koncertiem gribu vairot cilvēkos pozitīvismu, cilvēcīgumu un sirsnīgumu.”

 

K. Zvīgulis: "Un cik reizes dienā iemīlies TU?"

 

Īpašie koncerta viesi : Santa Anča un santa

 

Biļetes cena : 3 Ls un 4Ls

Biļešu iegāde : A/S CATA un biļešu paradīzes kasēs www.bilesuparadize.lv

 

Uzzini vairāk! www.zanedombrovska.lv

 

 

Ina Ozola
CATA Kultūras nama vadītāja
Tel.29204662

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv