Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 22.aprīlis  


Cēsu gleznošanas studijas darbu izstāde Valmierā

No 19.aprīļa līdz 2.maijam mākslas galerijā „Laipa” (Valmiera) apskatāma Cēsu gleznošanas studijas darbu izstāde „CETURTDIENAS VARIĀCIJAS”.

 

Izstāde atklāta par godu Cēsu gleznošanas studijas 6 gadu jubilejai.

 

Izstādē apskatāmi S. Vārtiņas, M. Dzedones, A. Sabules, T. Pavlovskas, A. Malējas, A. Strazdiņas – Jaunzemas, L.Rutulles, G.Jumares, A.Zakarānes, J.Jekimovas, M. Sarmules, D. Lapiņas, A.Vaivodes darbi.

 

Cēsu Mākslas studija dibināta 2004.gada 23.aprīlī, kopā pulcējot mākslas cienītājus, kuri vēlas pilnveidot savas iemaņas darbā ar otu un krāsām. Studijā patstāvīgi darbojas 14 jauni mākslinieki, kas katru ceturtdienu pulcējas Cēsu Mākslas skolā. Soli solī ar radīšanas procesu tiek diskutēts par mākslu un iegūtas jaunas atziņas par dzīvi, kas arī izpaužas mākslinieku darbos. Studiju apmeklē dažāda vecuma un profesiju pārstāvji, kuri viens otru uzmundrina un iedvesmo.

 

Brīnišķīgu Ziemassvētku dāvanu savai pilsētai un viesiem Cēsu Mākslas studija bija sagādājusi pagājušā gada nogalē, atklājot autoostā izstādi „Eņģeļi”.

 

Nenoliedzami liela loma ir studijas vadītājai - māksliniecei Mairitai Krūmiņai. Apbrīnojama ir viņas spēja azartiski aizraut ar krāsu spēli un pašu gleznošanas procesu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv