Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 22.aprīlis  


Radošuma nedēļa Latvijā

No 26.aprīļa līdz 30.aprīlim ar daudzpusīgiem pasākumiem visā Latvijā notiks «Radošuma nedēļa», kuru rīko Britu padome un Izglītības un zinātnes ministrija kopā ar sadarbības partneriem.

 

«Radošuma nedēļa» ir jauna Britu padomes iniciatīva, apzināt radošuma lomu ne tikai mākslā, bet arī ikdienas dzīvē, mācībās, ekonomikā u.c. No 26.-30.04. Rīgā ikviens ar savu ideju – sākot no studenta-entuziasta līdz jau atzītam un veiksmīgam uzņēmējam – ir aicināts ģenerēt idejas par radošuma un radošas personības lomu mūsu valsts un visas pasaules ilgtspējīgā attīstībā un citiem jautājumiem.

Nedēļas pasākumi ietver aktivitātes, kas atklāj daudzveidīgas iespējas un formas, kā atraisīt un veicināt mūsu iedzīvotāju radošumu un kā to ieguldīt mūsu valsts izaugsmē, radot ikvienam iedzīvotājam harmonisku vidi un attīstību.

«Radošuma nedēļa» svinīgā atklāšana notiks 26.aprīlī, plkst.09.30 pie Latvijas Nacionālās operas. Pasākumā radošu uzrunu teiks izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe un Britu padomes pārstāvniecības vadītāja Dace Melbārde.

«Radošuma nedēļa» atklāšanā aicināti piedalīties visi interesenti! Programma skatāma http://www.britishcouncil.org/latvia-projects-creativity-week-programme.htm

Vairāk par «Radošuma nedēļas» pasākumiem var uzzināt Britu padomes mājas lapā: http://www.britishcouncil.org/latvia-projects-creativity-week.htm

Ceturtdien, 29.aprīlī Britu padomes projekta „Radošās pilsētas” Nākotnes pilsētas spēli par tēmu „Vides veidošana pašvaldībās mūžizglītības iespēju veicināšanai” vadīs Cēsu Kultūras un Tūrisma centra pārstāve Ilona Asare. Jāatzīmē, ka sadarbībā ar Britu padomi, Ilona Asare Cēsīs jau vadījusi trīs Nākotnes pilsētas spēles.

Materiāls sagatavots balstoties uz informāciju Britu padomes mājas lapā.


Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra
Reklāmas speciāliste
Tālr. 64122431
E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv
www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv