Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 22.maijs  


Cēsnieki turpina veiksmīgu sadarbību ar Ahimas pilsētu Vācijā

Rīt, 22.maijā četru dienu vizītē uz sadraudzības pilsētu Ahimu, Vācijā dodas Cēsu pilsētas domes administrācija.

 

Vācijā viesosies Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs un Cēsu pilsētas domes izpilddirektors Jānis Rozenbergs. Vizīte organizēta atsaucoties uz Ahimas pilsētas vadības ielūgumu, un tā ilgs no 22.līdz 25.maijam.

 

Jāpiemin, ka Ahimas pilsēta (Vācija) ir Cēsu sadraudzības pilsēta jau kopš 1992.gada, ar kuru veidota sadarbība kultūras, izglītības un sporta jomās, veikti arī vairāki kopīgi projekti sociālajā jomā. Sadarbības galvenais virzītājspēks ir Ahimas - Cēsu Draudzības biedrība, kura darbojas gan Cēsīs, gan Ahimā. Biedrības jauniešu grupā ir visu Cēsu skolu skolēni. Aizvadītajos gados veiksmīgākie kopīgie projekti: Vidzemes kamerorķestra, Pils kora un individuālu mūziķu koncerti, volejbola un galda tenisa sacensības Ahimā, sociālā palīdzība Cēsu maznodrošinātajiem iedzīvotājiem. Izglītības darbiniekiem bijusi iespēja apskatīt Ahimas mācību iestādes. Abās sadraudzības pilsētas tiek rīkotas skolēnu nometnes, un gūta pieredze pašvaldības darbā.

 

Jau ziņots, ka no 13. līdz 22.maijam Cēsīs viesojās desmit Ahimas skolēni un nedēļu iepazina dzīvi Latvijā. Nākamajā mācību gadā Ahimā viesosies un aptuveni nedēļu uzturēsies Cēsu skolēni.  

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv