Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 22.maijs  


Pēdējā diena lai pieteiktos uz Cēsu stipendiju

Gatavojoties Cēsu pilsētas svētkiem, Cēsu pagājušajā gadā aizsāktā skaistā tradīcija- stipendijas piešķiršana talantīgajiem jauniešiem, turpinās arī šogad. Stipendijas summa 500 LVL apmērā, tai skaitā nodokļi, tiks piešķirta vismaz vienam stipendiātam. Kandidātu pieteikumus izvērtēs komisija, kas tad arī noteiks stipendiātu skaitu.

 

Pieteikšanās uz stipendijām jau ir sākusies no 22.maija līdz 29.maijam. Pieteikties stipendijām var jaunieši vecumā no 14 līdz 19 gadiem, kuriem deklarētā dzīvesvieta ir Cēsu novads un sekmju vidējais vērtējums nav zemāks par 8 ballēm humanitārajos priekšmetos vispārizglītojošajā skolā, aktīva dalība skolas un sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī zināmi sasniegumi Latvijas un starptautiska mēroga konkursos kultūras nozarēs- literatūra, mūzika, vizuālā māksla, deja, jauno mediju māksla. Stipendiātus var pieteikt ari vecāki, pedagogi vai aizbildņi.

 

Pieteikumus personīgi var iesniegt līdz 29.maijam plkst.17:00 p/a Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs, Baznīcas laukumā 1, Cēsīs, tālr.64121772, 28307186. Cēsu stipendijas piešķiršanas nolikums ar piešķiršanas kārtību un atbalsta kritērijiem, pieteikuma anketa un anketa aizpildīšanai par stipendiāta ģimeni atrodama Cēsu mājas lapā www.cesis.lv

 

Stipendijas pasniegšana notiks Cēsu pilsētas svētkos „Cēsu stāsti 2012”, 2.jūnijā plkst.17:00 uz Vienības laukuma galvenās skatuves.

 

Cēsu stipendijas nolikums lejupielādei ŠEIT

Pieteikuma forma Cēsu stipendijai 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Daiga Janševska

Tālr.28342115; 64127636

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv