Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 22.jūnijs  


Lasītājiem pieejams „Cēsu Vēstis” jūnija izdevums

 

 

Kopš 22.jūnija internetā lasāms un Cēsīs pieejams Cēsu novada laikraksta „Cēsu Vēstis” jūnija izdevums, kurā atspoguļotas novada aktualitātes sociālajā, kultūras, veselības un novada attīstības jomās.

 

„Cēsu Vēstis” informē par priecīgo notikumu Cēsu novada Sociālajā aģentūrā – specializētā mikroautobusa saņemšanu, skolēnu darbu vasarā, par rotaļu istabas pakalpojumu, pašvaldības ēku siltināšanu un remontu. Tāpat arī laikrakstā lasāmas izmaiņas Cēsu klīnikas pakalpojumos un informācija par skaistāko gaisa dārzu konkursa norisi.

 

Laikrakstā publicēti 3.jūnija domes sēdē pieņemtie lēmumi. Savu viedokli par situāciju izglītības jomā pauž Cēsu novada domes deputāts Ojārs Bicāns.

 

Lasītājiem noderīgs ir jūlija pasākumu plāns un Cēsu Mākslas festivāla programma.

 

Atgādinām, ka laikraksts bez maksas tiek izplatīts Cēsu novada pašvaldības iestādēs, Cēsu klīnikā, Cēsu poliklīnikā, Sociālajā dienestā, lielveikalos Solo un Elvi, kā arī bibliotēkas lasītavā un pašvaldības administratīvajā ēkās Bērzaines ielā 5 un Raunas ielā 4.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv