Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 22.jūnijs  


Piļu un muižu nedēļas ietvaros Cēsis piedāvā

Kad visā Latvijā, Jāņudienu sagaidot, tradicionāli skan līgo, Piļu un muižu nedēļas ietvaros no 21. – 27.jūnijam, Cēsu Pils kompleksa apmeklētājiem piedāvāti īpaši pasākumi  Viduslaiku stilā -  ķegļu spēle, loku šaušana Cēsu Pils dārzā, kā arī darbosies kalve, kurā ikviens laipni gaidīts.

 

Cēsu Pils dārzā jau norisinājās muzikāli pasākumi ar Saulgriežu mistērijām un Jāņu ielīgošanu.

Savukārt izstāžu cienītāji, joprojām aicināti apmeklēt jaunas izstādes Cēsu Izstāžu namā un Cēsu Vēstures un mākslas muzejā.

 

Cēsu Izstāžu namā no 22.jūnija līdz 11.jūlijam skatāmas jaunas izstādes – Kristīne Rozenberga „Pilsētas”(gleznojumi akvarelī) un Jansonu dzimtas atraktīva un krāsaina izstāde „Mēs esam cirkū”.

 

Cēsu Vēstures un mākslas muzejā no 22. - 30.jūnijam izstāde „Cēsnieki Brīvības cīņās” par Cēsu kaujām un cilvēkiem tajās. Kā arī apskatāma 85 gadu jubilejas izstāde „Podi muzejā”.

 

Cēsu Pils nedēļas ciklu 26.jūnijā plkst.20.00 noslēgs izrāde „Henrijs VIII” par skandalozo 16.gs. angļu monarhu Henriju VIII ar fascinējošo aktieri Andri Bērziņu galvenajā lomā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Reklāmas speciāliste

Tālr. 64121815

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv