Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 22.septembris  


Taps koncertuzvedums "Te ir tā vieta"

 

Cēsis ir īpaša vieta, tā ir viena no skaistākajām un romantiskākajām pilsētām Latvijā, kuras iedzīvotājs var būt lepns par to, ka ik dienu var redzēt, izbaudīt, sajust pilsētas burvību un būt šeit.

Cēsis ir tā vieta, kur radošiem cilvēkiem ir iespēja pilnveidot un realizēt savas idejas, rast papildfinansējumu savām aktivitātēm, jo Cēsu pilsētas dome, sadarbībā ar Kultūras centru, ir ieviesusi projektu konkursu, kura mērķi ir  veicināt kultūras nozaru attīstību un jaunrades procesus, kā arī veicināt kultūras norišu daudzveidību un kvalitāti.

Ir noslēdzies otrais projektu konkurss, kur atbalstu jaunam koncertuzvedumam gūst Cēsu Kultūras centra jauktais koris „Wenden” (diriģente: Marikas Slotina – Brante).

Viens no koncertuzveduma mērķiem ir veicināt Latvijas identitātes un kultūrvēsturiskā mantojuma saglābšanu, tāpēc godinot Latviju, apliecinot patriotismu un mīlestību tai, taps jauns, patriotiska rakstura divu stundu garš koncertuzvedums „Te ir tā vieta”.

Diriģente atzīst, ka ir patiess prieks dzīvot un strādāt šajā pilsētā, jo Cēsis ir tā vieta, kur var realizēt savus sapņus!

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Slotina – Brante,

Cēsu Kultūras centra jauktā kora „Wenden” diriģente

marika@kulturcentrs.lv

Mob. tel. 29249647Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv