Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 22.septembris  


Atsūti savas brīvdienu fotogrāfijas un piedalies foto akcijā „Cēsis vasarā!”

Ikviens, kas šovasar savās brīvdienās ir apmeklējis Cēsu pusi ir aicināts līdz 23. septembrim piedalīties foto akcijā „Cēsis vasarā!”. Ir tikai divi noteikumi – attēlos jābūt redzamiem Cēsu pilsētas un rajona apskates objektiem un bildei jābūt bildētai vasarā. Fotogrāfijas aicinām iesniegt Cēsu TIC mītnē – Apmeklētāju centrā, Pils laukumā 9. Viens autors var iesniegt līdz 10 fotogrāfijām digitālā un drukātā formātā. Vēlamais bildes izmērs ir sākot no 13x18 cm.

 

Vasaras foto akcijas labāko fotogrāfiju autori saņems pārsteiguma balvas. Interesentiem fotogrāfijas būs aplūkojamas izstādē Cēsu Pils Apmeklētāju centrā, kā arī Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra mājaslapā www.vvtc.cesis.lv sadaļā Fotogalerija, tiks iekļautas Cēsu un apkārtnes tūrisma informācijas bukletos, interneta portālos un citos vietēja un starptautiska mēroga informatīvajos materiālos par Cēsu pilsētu un apkārtni.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Valda Malceniece

Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāja

 

T. 64121815

www.turisms.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv