Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 22.oktobris  


Cēsīs notiek mācības bērnu vecākiem

Cēsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs Cēsu novada pašvaldības un LR Labklājības ministrijas projekta „Roku rokā bērna atbalstam” ietvaros sākusies vecāku apmācības programma „Bērnu emocionālā audzināšana”.

 

Savas vecāku prasmes un zināšanas par sadarbību ar bērnu viņa attīstībai un disciplinēšanai pilnveido 72 mammas un tēti sešās apmācību grupās. Nodarbības vada 12 projekta ietvaros apmācītas un sertificētas speciālistes.

 

Projekta „Roku rokā bērna atbalstam” mērķis ir nodrošināt maksimāli rezultatīvu mācību darbu, aktualizēt sadarbības partneru – vecāku – bērnu – pedagogu - sociālo darbinieku – policistu - izglītības darbinieku atbildības.

 

Jau ziņots, ka projekta ietvaros izstrādāta datorprogrammu sadarbības partneru savstarpējai saziņai un uzskaites veidošanai darbam ar ģimenēm problēmu gadījumos, sagatavoti 12 speciālisti bērnu emocionālajā audzināšanā darbam ar pirmsskolas vecuma bērnu ģimenēm, notiek lekcijas pedagogiem un vecākiem par sadarbību, atbildībām, disciplinētību un katram savu pienākumu pildīšanu.

 

Projekta ietvaros septembrī Cēsu pilsētas pamatskolas pedagogi dalījās pieredzē ar Cēsu novada izglītības iestāžu pedagogiem par vecāku sapulču vadīšanu, kas tiek organizētas pēc darba grupās principa un izmantojot aktīvās apmācību metodes. Skolēnu vecākiem bija iespēja diskutēt un dalīties pieredzē par bērnu uzvedību un attieksmi.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv