Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 22.oktobris  


Muzikālais Sveicienu grozs tuvojas Cēsīm

22. oktobrī plkst. 19 Cēsīs CATA kultūras namā notiks svinīgs apsveikumu koncerts „Muzikālais sveicienu grozs” – rudenīgi sirsnīgs pasākums, kur tiks sveikti cēsnieki jubilejās un citos viņiem nozīmīgos dzīves brīžos.

KĀDI VAR BŪT SVEICIENU IEMESLI?

Ja sveiciens ir piesaistīts kādam konkrētam datumam, tad tam ir jāiekļaujas oktobra un novembra robežās. Sveicienu iemesli var būt: dzimšanas diena, kāzu jubileja, vārda diena, jebkura cita gadadiena, zinību gaitu uzsākšana, jebkurš cits iemesls – kaut vai pasakot „paldies, ka Tu man/mums esi”.

Cēsnieki tiks sveikti arī īpašās kategorijās – „Visilgāk strādājošie darbinieki” un „Kolektīva dvēseles”. Aicinām arī Jūs no savas iestādes pieteikt apsveikumiem savus šīm kategorijām atbilstošos kolēģus!

KĀ IESNIEGT APSVEIKUMU?

Brīvā formā jāuzraksta vēstule, obligāti minot sveiciena varoņa vārdu, uzvārdu, sveiciena iemeslu, vēlamo dziesmu, dzejoli, sveicēju līdzdalības aprakstu (ja paši vēlas piedalīties sveiciena priekšnesumā uz skatuves), kā arī sveicēju vārdus un kontaktpersonas tālruni. Vēstuli līdz 8. oktobrim var atstāt CATA kultūras namā pie dežuranta vai arī sūtīt pa pastu uz J. Poruka ielu 8, Cēsīs, LV-4101 ar norādi „Muzikālajam sveicienu grozam” vai e-pastu sveicienu.grozs@inbox.lv.

KAS SAGAIDA SVEICIENA VARONI?

Sveicēji savlaicīgi parūpējas, lai sveiciena varonim ir iegādāta biļete uz koncertu „Muzikālais sveicienu grozs” un viņš varētu laicīgi ieplānot savu ierašanos. Visiem sveicienu varoņiem CATA kultūras nama zālē būs ierādītas īpašas sēdvietas. Ja vien sveicēji nebūs izvēlējušies kādu īpašu apsveikuma formu, sveiciena varoņi varēs mierīgi pieņemt savu muzikālo sveicienu no skatītāju rindām – koncerta vadītāja izpildījumā skanēs apsveikuma teksts, dzejolis, dziesma „dzīvajā”, ziedu pasniegšana un dāvaniņas no koncerta atbalstītājiem.

KAS VADĪS UN MUZICĒS?

„Muzikālo sveicienu grozu” vadīs atraktīvais un sirsnīgais Latvijas Šlāgeraptaujas 2010 laureāts Kaspars Antess, bez kura dziesmas „Neskaties atpakaļ” jau vairs nav iedomājami Latvijas Radio 2 apsveikumu koncerti un TV raidījums „Daudz laimes!” Ar viņu kopā uz skatuves būs pianists Anatolijs Livča. Puiši „dzīvajā” izpildīs jebkuru dziesmu, kuru sveicēji būs savlaicīgi pasūtījuši saviem sveicienu varoņiem.

„Muzikālais sveicienu grozs” pēc būtības ir tas pats televīzijā iecienītais raidījums „Daudz laimes!”, tikai viss notiks „dzīvā” koncertā!

KAS JĀZINA PAR BIĻETĒM?

Biļešu cenas: Ls 3, pensionāriem – Ls 1,50, bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bezmaksas. Biļetes var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs Cēsu 1.pasta nodaļā, 3.pasta nodaļā, kā arī „Statoil” Piebalgas ielā 91 vai Bērzkroga „Saulrītos”.

Koncertu mīļi aicinām apmeklēt arī tos, kuri nav ne sveicēji, ne sveicienu varoņi, taču labprāt baudītu sirsnīgo koncertu!

Sveicējiem jāparūpējas, lai biļetes uz koncertu savlaicīgi ir nopirktas ne tikai viņiem pašiem, bet arī viņu sveiktajam varonim! Uzdāviniet saviem mīļajiem svētkus!

KUR VĒRSTIES NESKAIDRĪBU GADĪJUMOS?

Zvaniet pa tālruni 29438101

Rakstiet uz e-pastu sveicienu.grozs@inbox.lv

 

 

UZ TIKŠANOS CĒSĪS AICINA KASPARS ANTESS,

LATVIJAS RADIO 2 UN KOMPĀNIJA „EVERMŪZIKA”!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv