Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 22.oktobris  


Izstāde „PLENĒRS” Kafejnīcas „Pie Raunas vārtiem” skatlogos

Gleznotājas Zīles Ziemeles darbu izstāde "Plenērs" būs apskatāma līdz 16. novembrim kafejnīcas "Pie Raunas vārtiem" (Rīgas ielā 3) skatlogos.

 

„Divu vasaru laikā tapušajās gleznās atainotas vietas, kur esmu bijusi. Ne tikai glezna, ko piekārt pie sienas ir būtiska, svarīgs ir arī pats plenērs. Īstās vietas meklēšana un atrašana, sēdēšana ceļa malā, vējš, kas visu pūš prom un smiltis sejā, vakars, kas atnāk, kāds garāmgājējs, kas piestāj, mazi puišeļi diedelē eļļas krāsu tūbiņas un bezpajumtnieks cenšas notīrīt manu noķēpāto seju. Debesis, kas nekad nestāv uz vietas, molberts iekrīt zirņu laukā, līņā un sāk gāzt. Saule dur acīs, visapkārt āboliņš un skudras lien zeķēs,” savas sajūtas un pārdomas ietērpjot gleznās stāsta Zīle Ziemele. Šobrīd mācās Jāņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolā 4.kursā, un par sevi saka, ka mēģina izprast dabas patiesības un gaismas ceļu.

 

Tikšanās klātienē ar gleznotāju Zīli Ziemeli 16. novembrī plkst. 16:00 Cēsu Mākslas skolā. Būs arī Jāņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolas prezentācija.  

 

Plašāka informācija: Inese Ciekure,tālr.29225402

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv