Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 18.februāris   Vārda dienu svin: Kora, Kintija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 22.novembris  


Kāzu fotogrāfu labāko sniegumu izstāde

Līdz 4.janvārim Latvijas aktīvākie kāzu fotogrāfi aicina uz Cēsīm, kur neparastā vietā un romantiski draiskā gaisotnē notiks kāzu foto izstādes atklāšana. Aicināti kvalitatīva foto cienītāji un ikviens, kam kāzas saistās ar īpašām atmiņām vai cerībām.

 

Lielformāta kāzu foto

 

Izstādes idejas autori ir cēsnieki - fotogrāfi Māris Buholcs, Artūrs Daukulis un uzņēmējs Māris Bērziņš. Viņi ir pārliecināti, ka ģimene ir valsts pamats, bet kāzas – brīnišķīgs tās aizsākums, kas pēdējos gados ir uzņēmis apgriezienus – statistika liecina, ka pieaug reģistrēto laulību skaits un arī fotogrāfiem darba netrūkst. Savukārt portālā draugiem.lv, kas ir izstādes informatīvais atbalstītājs, var atrast tūkstošiem digitālu kāzu fotogrāfiju. Kāzas ir viens no biežāk lietotajiem un meklētākajiem atslēgvārdiem portāla bilžu galerijās.

 

Pārlapojot savu bilžu albumus, ar labākajiem darbiem izstādē piedalīsies gan Latvijā zināmi fotogrāfi, gan jauni talanti - Māris Buholcs, Artūrs Daukulis, Anda Krauze, Jānis Vīksna, Mārcis Baltskars, Valdis Brauns, Varis Sants, Matīss Markovskis, Kristīne Auniņa, Inga Bērziņa, Natālija Petruhina, Irēna un Andris Romanovski, Šalkonis Ozoliņš, Arno Marnics, Astrīda Meirāne un Daiga Kalniņa.

 

Tikšanās vieta – Cēsu tirgus vecais paviljons, Valmieras iela 2(ieeja no Uzvaras bulvāra)

 

Māris Bērziņš, kas ir arī izstādes namatēvs un atbalstītājs, izstādei sarūpējis īpašu norises vietu – Cēsu tirgus veco paviljonu, kas pavisam drīz tiks nojaukts un kļūs par vēstures sastāvdaļu. Pēdējais brīdis to iemūžināt ar īpašu pasākumu.

 

Cēsu vecā tirgus plašās telpās, savdabīgā vide un īpašā aura būs ieguvums – visi darbi tiks izstādīti lielformāta izmērā. Savukārt izstādes apmeklētāji varēs tajā atrast sev vistīkamāko kāzu fotogrāfu. Priecāsimies izstādes atklāšanā redzēt arī  bilžu varoņu, kā arī piedāvāsim pašiem kļūt par kāzu foto modeļiem.

 

Nāc kāzu tērpā un fotografējies vēlreiz!

 

Visi apmeklētāji, kas uz izstādes atklāšanu ieradīsies kāzu tērpos, varēs turpat bez maksas nofotografēties fotostudijā pie fotogrāfa Jāņa Vīksnas. Arī fotogrāfi ir aicināti  ierasties savos kāzu tērpos un, iespējams, piedalīties apmeklētāju fotosesijās. Īpaši mīļi aicinātas ģimenes un pāri, kuri gatavi vēlreiz uzvilkt kāzu tērpus un iemūžināt savu savienību, iespējams, jau kopā ar ģimenes pieaugumu. 

 

Kontaktinformācija:

Māris Buholcs

+(371) 26525794

mbfoto@gmail.com

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv