Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 22.decembris  


Cēsu muzeja vadītāja saņem NBS goda rakstu

Cēsis, 21.12.2005

 

 

 

 

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītājai Dacei Tabūnei 14. decembrī Latvijas Kara muzejā LR Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Gaidis Zeibots pasniedza goda rakstu par ieguldīto darbu, atbalstu, palīdzību un sadarbību ar NBS Instruktoru skolu muzeja izveidošanā Cēsīs.

 

Atzīmējot piecu gadu jubileju, Instruktoru skolā šogad tika atklāta skolas muzeja ekspozīcija, kuras izveidošanā ar konsultācijām palīdzēja Cēsu muzeja darbinieki. D. Tabūne bija patīkami pārsteigta par saņemto atzinību un uzsver: „ Muzeja sadarbība ar Instruktoru skolu ir tikai sākusies. Tuvākajā nākotnē esam apņēmušies kopīgi strādāt pie skolas muzeja tālākās attīstības, ekspozīcijā atspoguļojot Latvijas armijas vēsturi saistībā ar Cēsīm, kas turpmāk būs liels ieguldījums armijas vēstures apguvē arī rajona skolēniem. Mūsu pienākums ir atbalstīt Instruktoru skolu, kura savas pastāvēšanas piecos gados ir kļuvusi par neatņemamu Cēsu pilsētas sastāvdaļu.” 

 

Jāatzīmē, ka pieņemšanā pie NBS komandiera ik gadu tiek ielūgti tie sabiedrības pārstāvji, ar kuriem aizvadītā gada laikā NBS ir izveidojusies sadarbība.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 41 27755Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv