Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 22.decembris  


Iznācis Cēsinieku kluba Ziemassvētku mēnešraksts

Internetā var iepazīties ar Cēsinieku kluba Ziemassvētku mēnešrakstu, kurā var uzzināt par biedrības aktualitātēm pēdējā ceturksnī, kā arī lasīt par jaunām iecerēm. Šajā numurā Cēsis 2011.gadā aicināti raksturot Cēsinieku kluba sadarbības partneri, kā arī var uzzināt, kuri cēsnieki šogad bijuši lielākie kluba palīgi.

Jaunajā mēnešrakstā varat uzzināt vairāk par to, kādā nominācijā Druvas lasītāju gada balvu 2010 saņēma Cēsinieku kluba valdes priekšsēdētājs Rolands Tjarve, kurš klubu vada jau gandrīz desmit gadus. Par to, kā Cēsinieku klubam pa šiem gadiem gājis, var lasīt intervijā ar laureātu.

Izdevuma lappusēs var uzzināt arī par 2011.gada tuvākajām iecerēm - biedru sanāksmi 5.janvārī, iespēju piedalīties Draudzīgā aicinājuma dienā 28.janvārī, kā arī par projekta - Cēsu bērnu un jauniešu teātra trupa „Mums ir ko teikt!” uzsākšanu 1.martā, kas norisināsies gada garumā.

Šajā numurā stāsts arī par to, kādas izmaiņas gaidāmas Cēsinieku kluba personālā, kādus viesus klubs ir uzņēmis pēdējā ceturksnī un kādās aktivitātēs piedalījušies kluba biedri un jaunieši. Uzzināsiet arī par Cēsinieku kluba aktivitātēm pētījumu jomā un kā veicies cēsnieku uzrunāšanā ārvalstīs. Arī šajā numurā ziņa par projekta Baltu baznīcu Cēsīm! gaitu, kurā noticis pozitīvs pavērsiens – tas no jauna iesniegts finansējuma saņemšanai.

Mēnešraksta noslēgumā dots vārds kluba lielākajiem sadarbības partneriem un pastāstīts par aktīviem cēsniekiem – Cēsinieku kluba lielākajiem palīgiem un atklājumiem šogad, kas ļāvuši pārliecināties par cēsnieku nesavtību.

Cēsinieku klubs ir domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

Saite uz mēnešrakstuAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv