Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 22.decembris  


Piparkūku smarža un svētku noskaņa Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”

Šonedēļ Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” projekta bērni dienas centrā „Saules taka” svinēja Ziemassvētkus. Pateicamies A/S „Cēsu alus” gādīgajiem rūķiem par svētku prieku un sagādātajām dāvanām bērniem, kuras viņi varēs izmantot, apmeklējos centriņu un projekta aktivitātes.

Nu jau projekta otra grupa – 40 bērni un jaunieši Cēsīs un Vaivē ir uzsākuši darboties dažādās radošās un dzīves prasmju attīstošās aktivitātēs. Projekts noslēgsies 2012.gada maijā, bet līdz tam projekta dalībniekiem būs iespēja iziet gan mākslas terapijas grupu, gan sporta aktivitātes un citas radošās darbnīcas. Projekta galvenā ideja ir radīt drošu vidi bērnu un jauniešu veiksmīgai attīstībai, tāpēc arī vecāki papildinās savas zināšanas un prasmes atbalsta grupā.

Jāatgādina, ka materiālais nodrošinājums šīm aktivitātēm ir no projekta, kurš tapis sadarbojoties biedrībai "Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS", Cēsu novada pašvaldības aģentūrai "Sociālais dienests", Saldus un Madonas pašvaldībām ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem.
Informāciju sagatavoja:
Iveta Jermolājeva
Cēsu novada pašvaldības aģentūra
"Sociālais dienests"
Ģimenes atbalsta nodaļa
Dienas centra "Saules taka" vadītāja -
sociālais pedagogs
Tālrunis: 64127884,
iveta.jermolajeva@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv