Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 23.janvāris  


Notiks atbalsta koncerts Valdim Atālam „ Siltās dziesmas draugam”

  Cēsu mākslinieks un dziesminieks Valdis Atāls cīnās ar smagu slimību. Šķita jau, ka grūtākais ir pāri un Valdis, kā ierasts, gatavojos piedalīties un dziedāt barikāžu piemiņas pasākumā Cēsu Izstāžu namā 20.janvārī, diemžēl viņa veselības stāvoklis atkal ir nopietni pasliktinājies.

Latvijas dziesminieki 25. janvārī rīkos atbalsta koncertu Valdim Atālam „Siltās dziesmas draugam”, vācot ziedojumus Valdim medikamentu iegādei un ārstniecības kursa turpināšanai.

Koncertā, kas trešdien, 25. janvārī, pulksten 20.00 notiks „Teātra bārā” (Rīgā, Lāčplēša ielā 25) piedalīsies Ieva Akuratere, Kaspars Dimiters, Haralds Sīmanis, Anta Eņģele, Arnis Miltiņš, Egons Pičners, Uldis Kākulis, Ziedonis Stutiņš, Eduards Cauna un citi.

Dziesminieku saime pulcēsies, lai ar dziesmām sūtītu siltumu, spēku un cīņassparu savam draugam, brālim, dziesminiekam Valdim Atālam. Koncerta laikā tiks vākti ziedojumi, kas tiks nodoti Valdim medikamentu iegādei un ārstniecības kursa turpināšanai


Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv