Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 23.februāris  


Sniegs apgrūtina atkritumu savākšanu


Nedēļas nogalē uzsnigusī sniega kārta jau atkārtoti neļauj ZAAO pilnvērtīgi veikt savu darbu, jo netīrītie ceļi apgrūtina vai atsevišķās vietās pilnībā liedz ZAAO transportam piekļūt atkritumu konteineriem, lai tos iztukšotu. Klienti tiek aicināti zvanīt uz ZAAO un vienoties par nākamo konteinera tukšošanu.

Ceļu stāvokļa dēļ ir iespējama situācija, kad klientiem netiek nodrošināta konteinera iztukšošana atkritumu izvešanas kalendārā norādītajā dienā.

„Teju katrā maršrutā piektdien un sestdien atkritumu savācējmašīnu vadītāji atzīmējuši vairākus klientus, pie kuriem piekļūt nav iespējams. Šāda situācija valda ne tikai uz lauku ceļiem, bet arī pilsētās. Ir pašvaldības, kurās atkārtoti pie konteineriem mēģināsim piebraukt jau šonedēļ, taču aicinām klientus zvanīt uz ZAAO, informēt par ceļu stāvokli un vienoties par nākamo konteinera tukšošanas reizi,” situāciju vērtē Sandra Jeručenoka, ZAAO loģistikas nodaļas vadītāja.

Ņemot vērā izveidojušos situāciju, ZAAO neaprēķinās maksu par konteinera tukšošanu, ja tam nebūs iespējams piekļūt dēļ piesnigušiem ceļiem. Ieilgušās problēmas ar neizbraucamiem ceļiem liek meklēt risinājumu – ko darīt ar papildus atkritumiem, kas rodas pie konteineriem, kam nevar piekļūt.

„Līdz šim papildus atkritumu savākšana pie konteineriem tika veikta par paaugstinātu maksu, ja papildus atkritumu apjoms pie konteinera bija lielāks par 0,25 m3. Šobrīd nākam pretim tiem klientiem, kuru konteinerus nevaram iztukšot sniegoto ceļu dēļ, nosakot, ka visus papildus atkritumus savāksim par standarta, ne paaugstināto, maksu,” skaidro ZAAO mārketinga daļas vadītāja Ieva Tabūne.

ZAAO aicina arī savus klientus būt atsaucīgiem, novērtēt reālo piebraucamā ceļa stāvokli un zvanīt ZAAO pa tālruni 64281250, lai atteiktu konteinera tukšošanu un vienotos ar dispečeru par citu konteinera tukšošanas dienu.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Kaspars Pabērzs

SIA ZAAO attīstības daļas vadītājas vietnieks

Tālr. 642 81250

Mob. tālr. 29121093

E-pasts: kaspars.paberzs@zaao.lv

 

      Ieva Tabūne

      SIA ZAAO mārketinga daļas vadītāja

      Tālr. 64281250

      Mob. tālr. 29160484

 E-pasts: ieva@zaao.apollo.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv