Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 23.februāris  


12.martā Mirdza Martinsone ar MĪLESTĪBAS VĒSTULĒM

Cēsu Kultūras centrs piedāvā, 12.martā plkst.19.00 Cēsu Izstāžu namā tikšanās ar aktieriem Mirdzu Martinsoni un Juri Kalniņu, fragmentu lasījumi no izrādes „Mīlestības vēstules”.

 

Mirdza Martinsone Dailes teātra aktrise kopš 1971.gada. Viņas personību raksturo sievišķīgs šarms, dabas dota skatuviskā pievilcība, spēja ar vienu vēzienu aptvert milzīgu zāli un noturēt to sava valdzinājuma varā. Aktrise, kas joprojām ir valšķības, jaunības un nevīstošas pievilcības simbols.

 

Juris Kalniņš Dailes teātra aktieris, arī diplomēts režisors. J.Kalniņa aktierspēle pārpilna no krāsu un nianšu daudzveidības, no spēka apjausmas un uzticēšanās savam talantam. Liekas, ka šobrīd nav otra tāda viņa paaudzes aktiera, kam būtu pa spēkam artistiski un reizē patiesi atklāt tik daudzveidīgus pusmūža vīriešu tipāžus.

 

Par Mīlestības vēstulēm.

Rožu klēpis, šampanietis un romantiski vakari vienmēr ir īpaši, ja veltīti
mīļotajam cilvēkam. Bet piekritīsiet, nekas nav emocionālāks par visdziļākajām
domām un kvēlākajām jūtām, izteiktām vēstulēs...Taču var notikt arī tā, ka mīlestības vēstules kļūst par neatgriezeniskiem likteņa rakstiem...
Viss sākās ar nevainīgu Endrjū rakstītu pateicības atklātni Melisai pēc meitenes astoņu gadu dzimšanas dienas svinībām. Tālāk sekoja sīkāks savstarpēju simpātiju zīmītes skolas gados, kaislīgas vēstules jaunībā un jūtu apraksti pilnbriedā... Un tā 60 gadus ... Taču izcilais jurists Endrjū Meikpīss un caurkritusī māksliniece Melisa Gārdnere ar katru dienu aizvien skaudrāk saprot , ka patiesā un dziļā mīlestība, kas abus saist, var pastāvēt tikai vēstulēs, kaut gan nav nepārvarama dzīves šķēršļu, lai būtu kopā...


Lieliskie un mūžam jaunie aktieri Mirdza Martinsone un Juris Kalniņš šajā darbā tikušies jau 1995.gadā. Atjaunotajā versijā saglabāti iepriekšējie spēles noteikumi, kas papildināti ar klāt nākušo dzīves pieredzi.

 

„Esmu priecīga, ka pēc tik ilga laika mēs ar Juri atkal rakstīsim viens otram vēstules. Un zinu , ka tagad tās rakstīsim vēl skaistākas kā toreiz , jo esam kļuvuši dzīves gudrāki," par „Mīlestības vēstulēm” stāsta aktrise Mirdza Martinsone.

 

 

Biļešu cena: Ls 4, -

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties no 25.februāra Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9) katru dienu no 10.00 – 17.00 izņemot pirmdienas.Tālr.64121815

Piedalies konkursā e-druva un laimē divus ielūgumus uz izrādi!!!

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv