Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 20.septembris   Vārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 23.februāris  


Pašvaldību darbinieki apgūst zināšanas

 Vidzemes  pašvaldību darbinieki  aktīvi apgūst zināšanas, kas  tiek sniegtas projekta „Vidzemes pašvaldību kapacitātes stiprināšana par projektu ieviešanas tiesiskajiem, finansiālajiem un ekonomiskajiem aspektiem”  ietvaros.

 Kopš projekta uzsākšanas 2010 gadā, ir apgūti vairāki apmācību bloki: projektu  grāmatvedības un Power Point prezentēšanas prasmes, šogad  projektu speciālisti  jau iepazinušies ar  iepirkumu procedūras  praktisko pusi  un  zaļā publiskā iepirkuma procedūras  piemērošanu pašvaldības  iepirkumos.  Vairāki speciālisti apgūst finanšu vadību un investīciju projektu finanšu plānošanu. 

 Iegūtās zināšanas uzreiz tiek pielietotas praksē, jo Cēsu pašvaldībai un projekta partneriem - Amatas un Priekuļu novadiem, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldībai  ieviešanas stadijā ir  vairāki ES projekti.  Pozitīvs aspekts ir tas, ka apmācību un semināru laikā ir iespējams salīdzināt pieredzi vairāku novadu griezumā.

Projekts ilgs līdz 2011. gada 30.  jūnijam un tā mērķis ir sekmēt Vidzemes pašvaldību un pašvaldības iestāžu darbinieku kapacitāti finansiālos, ekonomikas un administratīvos jautājumos, lai veicinātu pilnīgu pašvaldībām piešķirto finansējuma apguvi un pabeigtu ES struktūrfondu un pārējo ārvalstu finanšu palīdzības finansēto projektu ieviešanu, kā arī veicinātu jaunu projektu izstrādi un ieviešanu plānošanas periodā. Kopējās projekta izmaksas ir 18919,75 LVL. 100% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

 

 

Inta Ādamsone

Cēsu novada pašvaldības

Attīstības plānošanas nodaļas

projektu un vides speciāliste,

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv