Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 23.februāris  


Cēsīs piedāvā e-apmācības kursus gidiem

Lai uzlabotu apmeklētājiem pieejamās informācijas kvalitāti par Cēsu pilsētu un Cēsu pils kompleksu, pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” piedāvā iespēju gidu kursus apgūt e-vidē.

 

Būs iespēja apgūt tēmu par Cēsu Vēstures un mākslas muzeja jauno, pastāvīgo ekspozīciju „Cēsis - Latvijas vēstures simbols", kura apmeklētājiem tiks atvērta š.g. vasarā.

 

Ekskursijas Cēsu pils kompleksā var vadīt tikai tie tūrisma gidi, kuri apmeklējuši e-apmācības kursus un ieguvuši ekskursiju vadītāja apliecību. Pārējiem, ierodoties Cēsu pils kompleksā, nepieciešams iegādāties ekskursijas vadīšanas atļauju. Tāpēc uz kursiem aicinām profesionālos gidus, kuri sadarbojas ar Latvijas tūrisma firmām un vada ekskursijas Cēsīs, kā arī citus interesentus, kuri labprāt papildinātu zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi un vadītu ekskursijas Cēsu pils kompleksā.

 

E-apmācības kurss balstās uz individuālu darbu ar katru dalībnieku, izmantojot e-pasta komunikāciju. Kursi ilgs līdz maijam, un kopumā dalībniekiem elektroniski tiks nosūtīti materiālu apkopojumi par 10 tēmām, t.sk. Livonijas ordeņa Cēsu pils vēsturi un pils arheoloģisko izpēti, Brīvības cīņām un Latvijas karoga vēsturi. Par katru tēmu tiks veikts zināšanu pārbaudes tests, un kursu noslēgumā katram dalībniekam būs rakstiski jāizstrādā ekskursijas stāstījums par Cēsu pils kompleksu. Pēc veiksmīgas kursu nosacījumu izpildes, uz trim gadiem tiks piešķirta apliecība „Ekskursiju vadītājs Cēsu pils kompleksā”. Labākajiem kursu beidzējiem tiek piedāvāta iespēja strādāt Cēsu pils kompleksā par gidiem, iepriekš nokārtojot eksāmenu- ekskursijas vadīšanu Cēsu viduslaiku pilī klātienē. 

Pieteikties kursiem var līdz 2012.gada 5.martam pa e-pastu anita.abeltina@cesis.lv. Piesakoties jānorāda tūrisma aģentūras nosaukums, gida vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese un e-pasts. Maksa par e-apmācībām ir 30 Ls no personas. Informācija uzziņai pa tālruni 64107777 vai 27878549 (Anita Ābeltiņa).

 

Kursu norises kārtību un tēmas skatīt ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv