Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 23.februāris  


Dabai draudzīgu projektu nedēļa Cēsu 1. pamatskolā


No 6. līdz  11. februārim Cēsu 1. pamatskolā  notika projektu nedēļa. Šogad domājām, kā visiem draudzīgi sadzīvot  mūsu lielajās mājās uz zemes.  Tāpēc arī nedēļas aktivitātēm nosaukums – „Dabai draudzīga vide”.

Pēc projektu nedēļas atklāšanas, kurā tika izspēlēta teātra izrāde par to, kā jūtas meža zvēri, pamostoties no ziemas miega piemēslotā vidē, sadalījāmies klašu grupās, lai piedalītos dažādās nodarbībās – skatījāmies filmu, šķirojām atkritumus, mācījāmies Zaļajā skolā un izzinājām selekcijas stacijas augus. Lielu paldies sakām Amatas skolas skolēniem, kas parādīja, kā pašiem radīt papīru, Selekcijas laukaugu stacijai un ZAAO, par interesanto stāstījumu un pārdomu vērtajiem  uzdevumiem.

Otrdien, iespējams, interesantākajā projektu nedēļas dienā, devāmies uz dažādiem uzņēmumiem, tādiem kā „Kliģēni” , „Vinda” , „Tīrības nams”, kā arī uz „Veselības namiņu”. Centāmies iepazīt tur notiekošo un noskaidrot, cik videi draudzīgi ir šie uzņēmumi.

Lai dalītos savās zināšanās ar citiem, ceturtdienai katra klase bija izveidojusi izzinošus materiālus, kas prasīja ne vien ieinteresētu klausīšanos, bet arī  aktīvu līdzdarbošanos, bet piektdien prezentējām iegūto informāciju par uzņēmumā redzēto. Vecāko klašu skolēni tikās arī ar GNP pārstāvjiem, kuru atvestās spēles ļāva labāk  iepazīt daudzveidīgo zivju pasauli. Paldies viņiem par to!

Izvērtējot skolēnu atziņas, rakstot pārdomas par projektu nedēļā iegūto, radās diezgan vienprātīgs secinājums, proti, Īpaši vērtīga bijusi ceturtdiena, kad, pašu  aktīvā darbība mijoties ar iespēju novērtēt citu veikumu,   ļāvusi izdzīvot ļoti neparastas mācību stundas ar tā saucamās  neformālās izglītības metodēm, kas ienesa arī patīkamas pārmaiņas  skolas ikdienā.

Anna Būre

Cēsu 1.pamatskolas direktore

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv