Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 23.marts  


1.aprīlī noslēdzas dalībnieku pieteikšanās izstādei Cēsu uzņēmējs

Jau ziņots, ka aprīļa beigās CATAs kultūras namā notiks 15. uzņēmējdarbības izstāde „Cēsu uzņēmējs 2009”. To pēdējo reizi organizē Cēsu rajona padome.

            Īpaši domājot par mazajiem uzņēmējiem – zemniekiem, amatniekiem un sīkražotājiem – organizatori ir piešķīruši būtiskas atlaides, proti, 70 % no dalības maksas.

            Šobrīd pieteikušies ir apmēram 45 dažādi uzņēmumi. Salīdzinot ar citiem gadiem Cēsīs šogad būs redzamas jaunas un interesantas „sejas” no blakus rajonu pārtikas ražotājiem, būs uzņēmumi, kas agrāk nav piedalījušies. Protams, dalībnieku anketas ir aizpildījuši arī ilggadējie sadarbības partneri no apkalpojošām, pārtikas, finanšu, ražošanas u.c. sektora jomām.

            Interesants ir kādas Cēsu uzņēmējas apgalvojums: „Šajos krīzes apstākļos, ļoti iespējams, ka pēdējo naudu es atdotu par reklāmu! Tas vismaz dod cerību!. Izstāde uzņēmējiem dod iespēju par saprātīgām cenām parādīt savu piedāvājumu”.

            Šogad arī izstādes sauklis ir zīmīgs „Veiksme atrod darbīgos”, tā autore ir izstādes ilggadēja organizatore Rita Merca.

            Izstāde „Cēsu uzņēmējs notiek 24. Un 25.aprīlī, CATAs kultūras namā. Izstādi rīko Cēsu rajona padome sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu un a/s CATA.

 

Visa informācija par izstādi pieejama www.cesurajons.lv  sadaļā "Cēsu uzņēmējs" 2009 vai pa tālruni 29110161.

 

 

 

 

 

Jana Velvele

Cēsu rajona padomes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

29249648

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv