Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 23.marts  


Par skolēnu praksi vasarā

Cēsu pilsētas dome jau sesto gadu plāno organizēt skolēnu praksi vasarā, kuras ietvaros skolēni profesionāļu uzraudzībā apgūs praktisko pieredzi. Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka apmēram 100 – 120 skolēni izmanto iespēju piedalīties šādā domes organizētajā projektā.

Skolēnu pieteikšanās praksei vasarā notiks no 2009.gada 1. līdz 30.aprīlim. Skolēnam jāatnāk uz Cēsu pilsētas domi, jāsaņem anketa un pēc tam aizpildīta anketa kopā ar ārsta izziņu jāatnes atpakaļ uz Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centru. Domes izveidotā komisija izvērtēs visus saņemtos iesniegumus un līdz 20.maijam informēs skolēnus par komisijas pieņemto lēmumu.

Vai šogad būs kāda nianse, kas jāievēro iesniedzot pieteikumu? Jā. Noteikumi paredz, ka vasaras praksē varēs piedalīties Cēsu pilsētas teritorijā deklarēti pusaudži vecumā no 15 līdz 18 gadiem un bērni vecumā no 13 līdz 15 gadiem. Iedzīvotāju apkalpošanas centrā iesniegumi tiks pieņemti tikai tad, ja pieteikums tiks iesniegs vienlaicīgi ar ārsta izziņu.

 

 Ar cieņu,

Cēsu pilsētas domes

Izglītības nodaļas vadītāja

Lolita Kokina

t. 64121009Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv