Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 23.marts  


1.aprīlī Apvienība Pulsa efekts ar izrādi No Drums, No Problems Cēsīs

Apvienība Pulsa efekts 8. martā aizsāka dejas-ritma izrādes No Drums, No Problems pavasara tūri. Izrādes notiks Ventspilī, Cēsīs un Jelgavā, tās noslēgums – Rīgā, gandrīz teātrī Artelis aprīļa beigās.

 

Cēsīs, 1.aprīlī plkst.19:00 dejas -ritma izrāde No drums, No problems skanēs Cēsu 2.pamatskolā (Gaujas iela 45).

 

Izaicinājums ar sievišķīgu piesitienu

Tūres ieskaņas izrāde 8.martā sakrita ar Sieviešu dienu. Zīmīgi, ka izrādē piedalās tikai viena sieviete, tomēr tā ir īpaša – Dīva, kura dominē izrādes vīrišķīgajā pasaulē...

 

Izrādes No Drums, No Problems uzvešana ārpus gandrīz teātris Artelis prasīs vairākas sarežģītas scenogrāfiskas izmaiņas, tomēr ideja ar izrādi ceļot pa Latviju apvienībai Pulsa efekts radās jau īsi pēc pirmizrādes, pirms gada 25. maijā, kad par izrādi tika saņemtas pozitīvas atsauksmes un aicinājumi izrādi izvest ārpus Arteļa sienām. „Izrādes komandai tas būs liels izaicinājums, jo pilnīgi viss – zāle, skatītāji, vide – būs jauns,” tā izrādes horeogrāfs Guntis Spridzāns.

 

Izrādes paredzētas 24.martā Jūras vārtos, Ventspilī, 1.aprīlī Cēsu Kultūras centrā (tiek renovēts, tāpēc pasākumi ir pārcelti uz Cēsu 2. pamatskolu) un 25.aprīlī,  Otrajās Lieldienās – Jelgavas kultūras namā. Noslēgums – izrādes mājās – gandrīz teātrī Artelis 28. aprīlī.

 

Par izrādi

No Drums, No Problems ir absolūti inovatīva divcēlienu dejas- ritma izrāde Latvijā. Gandrīz[i] izrāde ir par komiski ambicioziem aizskatuves strādnieku sapņiem, kam varbūt būs lemts piepildīties... Par nelielo, taču gandrīz nepārvaramo tiltu starp skatuvi un aizskatuvi.

 

Gandrīz teātra Artelis saimnieks, koncertuzvedumu Cabaret režisors, Viktors Runtulis par izrādi: „Šī izrāde ir pilnīga inovācija sižeta pasniegšanas formas ziņā. Tā liek veselīgi pasmieties par sevi, jo tajā var atrast daudzas līdzības ar savu dzīvi. Pulsa efekts piedāvā citu redzes leņķi uz visiem zināmām un atpazīstamām dzīves ainiņām. Protams, tajā var atrast arī daudz dziļākas lietas.”

 

Izrādes laikā Pulsa efekts dalībnieki rada ritmu un skaņu ar dažādām ne muzikālām lietām, kā arī uz pašu ķermeņiem (body percussion jeb body-drumming), turklāt to visu apvienojot ar deju (horeogrāfs, grupas dalībnieks, Guntis Spridzāns).

 

Gandrīz izrādē No Drums, no Problems piedalās arī profesionāli mūziķi – Karīna Tropa (Lady’s Sweet) vai Diāna Pīrāgs (vokāls), Iļja Šneiveiss (akordeons, taustiņi, ģitāra) un Edvīns Ozols (bass, kontrabass).

 

Pionieri Pulsa Efekts

Grupa Pulsa efekts darbojas divos virzienos – pasaules mūzikas lauciņā, un kā pionieri ķermeņa ritmikas (body percussion/ body drumming) žanra attīstīšanā Latvijā. Tā ir salīdzinoši jauna nozare arī pasaules mērogā, tāpēc No Drums, No Problems būs unikāls pārdzīvojums visiem, kam tuva jaunrade, ritms, deja un pozitīvas emocijas.

Grupas Pulsa efekts lielo cieņu pret ritmu un tā izpausmēm atspoguļo arī pašu aizsāktā Ritma svētku tradīcija, šogad tie notiks jau 3.reizi - 28.maijā Cēsīs!

Grupas Pulsa efekts dalībnieki ir Dzintars Vīksna, Kristaps Krolls, Guntis Spridzāns, Gints Dancītis, Ingus Tazāns un Kristaps Andersons.

 

Biļetes uz izrādi Cēsīs nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv.

Vairāk informācijas www.pulse-effect.lv[i] Gandrīz izrāde nozīmē, ka darbs neiekļaujas ne koncertuzveduma, ne izrādes, ne koncerta formātā, taču sižeta esamība un lomu iedalījums darba formātu tuvina izrādes statusam.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Rebeka Gaiša – Vīksna

Menedžments

Mob.: +371 29877874 Epasts: rebeka.muzika@gmail.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv