Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 23.aprīlis  


Cēsis ieskandinās koris Podsņežņik no Dubnas

No 23. līdz 29.aprīlim Cēsīs viesosies Dubnas (Maskavas apg.) bērnu koris „Podsņežņik”.

 

Viesu koris sniegs koncertus Cēsu 2.pamatskolā un Latvijas Universitātes aulā. Savukārt 27.aprīlī plkst.18.00 Cēsu Kultūras centrā notiks kora „Podsņežņik” un Cēsu 1.pamatskolas skolēnu kopīgs koncerts, uz kuru aicināts ikviens cēsnieks un pilsētas viesis.

 

Viesiem paredzēta plaša pasākuma programma – ekskursija uz Rīgu un „Lido” kompleksa apmeklēšana. Viesi tiks iepazīstināti ar Cēsu pilsētas skaistākajām vietām, kā arī apmeklēs atpūtas kompleksu „Rakši”. Vizītes laikā kora dalībnieki dzīvos cēsnieku ģimenēs.

 

Koris „Podsņežņik” ir Dubnas jaunatnes centra kora skolas kolektīvs, kurš ir ar bagātu koncertdzīvi. Jaunieši ir koncertējuši daudzās Eiropas valstīs, piedalījušies daudzos starptautiskajos konkursos un festivālos un guvuši augstus panākumus.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

T.64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv