Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 23.aprīlis  


Izstāde „Cēsu uzņēmējs 2009” pulcinās ap simts dalībniekus

Jau nedēļas nogalē 24. un 25 aprīlī Cēsīs notiks 15. izstāde „Cēsu uzņēmējs”. Tā šogad pulcina ap simts visdažādākos dalībniekus. Pēc organizatoru teiktā, izstāde šogad būs savādāka kā citkārt, jo uzsvars likts uz mazajiem un ekoloģisko proruktu ražotājiem, amatniekiem, zemniekiem utml. Kā jau ziņots iepriekš izstādē piedalīsies praktiski visu uzņēmējdarbības nozaru pārstāvji, sākot no lielražotājiem beidzot ar individuālā darba veicējiem. Ari pakalpojumu piedāvājuma klāsts ir ļoti dažāds. Sev interesantu stendu organizatori garantē atrast ikvienam apmeklētājam. Izstādes dalībnieki ir praktiski no visām Latvijas pusēm – Rīgas, Valmieras, Cēsīm, Salacgrīvas, Tukuma, Valkas, Jēkabpils un citām.

Izstādes kopējā platība 4500m2, stendu vietas CATAs kultūras nama divos stāvos ir 500 m2, āra laukumu ietilpība apmēram 4000 m2.

Izstādes IEEJAS MAKSAS cena ir 30 santīmi.

Izstādes organizatori piedāvās arī dalībnieku katalogu, kurā vienkopus varēs saņemt visu kontaktinformāciju par izstādē redzētajiem uzņēmumiem, sadarbības partneriem un informatīvajiem atbalstītājiem.

 

Cēsu rajona padome un AS CATA uzņēmējdarbības izstādi „Cēsu uzņēmējs” rīko ik gadu pavasari, šogad kopā arī ar Vidzemes plānošanas reģionu, pateicoties, kuram amatniekiem tika dota atlaide dalības maksai līdz 70%.

Šogad izstāde notiks jau 15.reizi. Tā plaši pazīstama ne tikai Vidzemē, tās vārds plaši izskan visā valstī. Izstāde „Cēsu uzņēmējs” ir vecākā un tradīcijām bagātākā izstāde Vidzemē, kura ik gadu piesaista vairāk kā 100 uzņēmumu, iestādes un organizācijas. Izstāde ir ļoti iecienīta, tās apmeklējums vidēji ir 6000 skatītāju. Izstādes „Cēsu uzņēmējs 2009” darba grupa strādā: Cēsu rajona padomes izpilddirektors Māris Niklass, viņa vietnieks Lotārs Dravants un palīdze starptautisko sakaru jautājumos Rita Merca, a/s CATA valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš, Kārlis Tomsons, Jana Velvele un no Vidzemes plānošanas reģiona Laila Gercāne, kā arī rajona padomes izglītības pārvaldes galvenā speciāliste ekonomikas jautājumos. Anda Kamzole.

Informatīvie atbalstītāji: Reģionālais laikraksts Birža, Cēsu rajona laikraksts Druva, radio Valmiera, Vidzemes TV, zemnieks.info un www.cesis24.lv 

 

Informāciju sagatavoja:

Jana Velvele

29249648

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv