Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 23.aprīlis  


24.aprīlī atrakcijas bērniem un ģimenēm kopā ar EŽIEM


Veikala „EŽI” atklāšana Cēsīs ar atrakcijām un atlaidēm – sestdien, 24.aprīlī!

 

Sestdien, 24. aprīlī plkst. 12.00 ikviens aicināts uz veikala „EŽI” atklāšanas pasākumu veikala jaunajās telpās Pils laukumā 1, kur lielais jautrais EZIS vadīs atrakcijas lieliem un maziem – būs ātruma mērītājs un veiklības brauciens ar tandēmu, riņķu golfs ar iespēju uzmest atlaidi un citas izdarības.

 

Veikals „EŽI” atkal gaidīs ikvienu aktīvās atpūtas cienītāju un velobraucēju katru dienu no 9.00 līdz 19.00, izņemot svētdienas. Jaunajās veikala telpās piedāvājam velosipēdu apkopi un servisu, kā arī vasaras sezonā būs pieejama velosipēdu noma. Savukārt ziemā Pils laukumā ierīkosim lielāku un plašāku slidotavu. Visa gada garumā organizēsim dažādas atrakcijas un pasākumus – sekojiet informācijai!

 

Visām precēm sestdien īpašas atklāšanas dienas cenas un pirmajiem desmit velosipēdu pircējiem dāvana! EŽI ir atpakaļ un novēl visiem saulainu velo vasaru!

 

 

Informāciju sagatavoja:

SIA „Aktīvā tūrisma centrs EŽI”

T. 26573132Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv