Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 23.aprīlis  


Lielajā talkā labi pastrādāts

Lielajā talkā Cēsu novadā šogad piedalījās vairāk nekā tūkstotis talcinieku, kas sakopa 30 vietas Cēsīs un Vaives pagastā. Kopā pielasīti gandrīz 2000 maisi ar atkritumiem.

   Talcinieku aktivitāte aug un tas priecē, diemžēl mežu, gravu un ceļmalu piemēslošana nemazinās. Rāmuļu un Līvu pamatskolu pedagogi un audzēkņi tīrīja  Cēsis – Krīvi un Vaive – Rāmuļi ceļu malas un kopā pielasīja 400 (!!!) maisus ar atkritumiem. Cēsu novada pašvaldības darbinieki kopā ar Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrības talciniekiem Pirtsupītes gravā pielasīja 250 maisus ar mazākiem atkritumiem un vairākas kravas ar lielizmēra drazu, tostarp lielu vairumu riepu, mēbeļu paliekas un pat divus televizorus ( krāsainos).

  Talcinieku savāktos atkritumus operatīvi uz poligonu aizgādāja Ziemeļvidzemes Atkritumu apsaimniekošanas organizācijas darbinieki. . Talku un pēctalkas aktivitātes atbalstīja Nacionālo Bruņoto Spēku Instruktoru skola, uzņēmumi „ Cēsu alus”, „ Solo”, „ Straupe”, „ Maksima Latvija”, „ DDC”, „ Kom Auto” un Cēsu jauniešu dome. Plašāk par Lielo talku Cēsu novadā lasiet „ Cēsu Vēstīs”.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv