Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 4.jūnijs   Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 23.maijs  


Nometne bērniem ar dažādām iemaņām slidošanā "Vasarā kā pasakā’’

Nometne ‘’Vasarā kā pasakā’’ Valmierā

Laikā, kad tuvojas vasara, Rīgas ledus teātra studija ’’Attīstība’’ rosina domāt par bērnu interesantu brīvā laika pavadīšanu vasarā, slidojot vienīgajā nometnē  Latvijā dažādiem bērniem uz slidām 

 

Pārmaiņas dabā liecina, ka laiks rit un strauji tuvojas arī bērnu vasaras brīvlaiks. Vecāki zinās, ka tas ir laiks, kad radīsies jautājumi par viņu bērnu brīvlaika pavadīšanu, lietderīgu laika izmantošanu atpūtai un attīstībai.

Tas ir laiks, kad arī paši bērni vēlas atpūsties un padzīvot ‘’kā pasakā’’, domājot par to jau mācību laikā.

Labākais, ja vecākiem un bērniem ir skaidrs jau laicīgi, kas tiks paveikts vasarā un, kuri būs tie brīži, kad ģimene būs kopā vai bērni varēs doties ārpus mājas uz kādu nometni.

Bērnus, kuri vēlas pamēģināt ko jaunu un neierastu savā vasarā, aicinām piedalīties radošajā nometnē ar sportisku raksturu ‘’Vasarā kā pasakā’’, kur tiksies bērni ar dažādām iemaņām slidošanā un radošo pieredzi.

Nometne ‘’Vasarā kā pasakā’’ ir netradicionāla un vienīgā nometne Latvijā ar interesantu programmu gan uz zemes gan uz ledus.

 

Mūsu nometne tiek organizēta jau ceturto gadu un piedāvā bērniem atrasties citā vidē ārpus mājas, iepazīt jaunus draugus, nostāstus un uz brīdi pašiem kļūt par savas vasaras pasakas varoņiem.

Visas nometnes garumā, notikumos tiek iesaistīts katrs dalībnieks, kas iepazīstas ar jaunu, interesantu nodarbošanos – teātri uz ledus, kur katrs dalībnieks apgūst  slidošanas pirmās iemaņas, ja tādu nav bijis iepriekš, iegūst jaunas prasmes, zināšanas un arī izmēģina sevi aktiera lomā uz ledus.

Nometnēs ir iespēja darboties arī radošās darbnīcās uz zemes, izmēģināt sevi dejā, sacensties sportā un sagatavoties lielajai uzstāšanās reizei.

Dzīvošana pie dabas, bērniem ļauj sajust sevi kā dabas daļu, atpūsties un strādāt radoši.

Nometnē tiek iesaistīti gan bērni, kuri ir iesācēji slidošanā un labprāt uzzinātu kaut ko jaunu no teātra mākslas, radoša darba uz ledus, slidošanas un horeogrāfijas, gan nometnes dalībniekiem būs iespēja darboties kopā ar Rīgas ledus teātra studijas ‘’Attīstība’’ bērniem, kurus iepriekš iespējams kāds būs vērojis izrādēs uz ledus ‘’Sniega karaliene’’ vai ‘’Andersena pasaku svētki uz ledus’’.

 

Kopā ar bērniem būs vadītāji un pedagogi, kuri rūpēsies par jūsu bērnu veselību, drošību un nodrošinās interesantu nodarbību gaitu.

 

Jūnija mēnesī nometne dosies uz Vidzemi, Valmieras halli, kur dalībnieki dzīvos Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolā – attīstības centrā, jaukās istabiņās un slidos Valmieras ledus hallē.

Dzīves ikdienas ritms kļūst arvien straujāks un mazāk laika atliek grāmatu un pasaku lasīšanai. Savukārt, arvien vairāk bērniem nepieciešamas jaunas iemaņas un prasmes. Dodoties uz mūsu nometni, grāmatas varētu atstāt mājās, jo varoņi nebūs jāmeklē grāmatās, bet par pasakas varoņiem kļūs bērni paši. Fiziskās aktivitātes jaukā noskaņojumā un jauki pavadīts brīvais laiks, atvērs bērnos jaunas iemaņas, pozitīvi ietekmēs bērnu veselību, turklāt kopīgi paveiktajam darbam būs arī sociālā un izglītojoša nozīme.

Vairāk par nometni un organizatoriem lasiet: www.ledusteatris.lv.

 

Nometnes notiks: no 10 līdz 17. jūnijam.

 

Papildu informācija:

Mārīte Šmaukstele,

‘’Bērnu fonds-ATTĪSTĪBA’’

Tālrunis: 29108336, 7200550

e-pasts: attīstība@tablo.lv        Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv