Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 4.jūnijs   Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 23.maijs  


Cēsnieku svētkos - tērpies BALTĀ

Šobrīd noris aktīva gatavošanās Cēsu pilsētas svētkiem, kuri notiks jau šonedēļ no 27.līdz 29.maijam un balstīsies uz kopīgi veidotām cēsnieku idejām un iniciatīvas! Pilsētas svētki tiks saukti par Cēsnieku svētkiem, bet to spilgtākais vizuālais akcents būs baltā krāsa.

 

Baltais stāsts pilsētai.

Uz vasaras sliekšņa stāvot, baltais ir visur. Tas reibina, sauc un vilina. Nolīst silts vasaras lietus pār ievziediem, kreimenēm, jasmīniem, un Cēsis no baltuma smaržojot san. Pilsēta aiztur elpu, jo atkal un no jauna ir gatava karstam vasaras bruģim, veldzējošām peļķu šļakatām, laimīgiem smiekliem, čalām un atkalsatikšanās skurbumam... Visa kā ir tik daudz – gaidu, ilgu, sapņu un cerību, vēlmju un iespēju. Trīs dienas no rīta līdz vakaram šajā mazā, baltā pilsētā virmos pāri malām plūstošs svētku prieks un darbos izskanēs atzīšanās mīlestībā savai pilsētai!

 

Šajās trijās dienās izrādīsim mīlestību savai pilsētai, un kā jau ierasts, svētkus apmeklējot, uzposīsimies tērpjoties baltās drēbēs. Tāpēc visus, kuri savā sirdī jūt Cēsis, aicinām šo skaisto svētku laikā aizmirst par ikdienas rutīnu un iesoļot vasarā baltiem, ar skaidrām un skaistām domām. Mēs taču to varam, vai ne – katrs no Jums un visi kopā!

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļas praktikants      

Aleksandrs Abramovs

E – pasts: aleksandrs.abramovs@va.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv