Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 23.jūlijs  


Apbalvo Ziedu svētku laureātus

Visu jūliju Cēsu pilsētā ir risinājās vairāki konkursi, kas saistīti ar pilsētas vides sakopšanu un izrotāšanu ar ziedu kārtojumiem.

 

Līdz 2.jūlijam savu dalību floristu konkursā „Cēsis 2007” ar devīzi „Romantiskā tikšanās”, kas norisināsies 28.jūlijā Maija parkā, varēja pieteikt ikviens interesents un ziedu cienītājs. Konkursa tēma bija arkas noformēšana. Novērtējumu ziedu arkām sniegs neatkarīga žūrija. Konkursa dalībnieki tiek dalīti divās grupās:  profesionāļi (iegūst ceļojošo balvu „Cēlā lilija” un ceļazīmes uz starptautiskajiem floristu pasākumiem) un skolnieki un amatieri (iegūst pārējās balvas), kā arī tiek piešķirta skatītāju simpātiju balva. Ziedu svētki „Cēsis 2007 “ ir tradicionāli ikgadēji svētki.

 

Konkursā par skaistākajiem gaisa dārziem*, kas norisinājās Cēsīs no 1. līdz 10.jūlijam, varēja pieteikties visi Cēsu pilsētas iedzīvotāji. To vērtēja gan speciāli izveidota komisija, gan paši cēsnieki. Vērtēšana norisinājās trijās grupās: privātpersonām (privātmājas un dzīvokļi), juridiskām personām un daudzdzīvokļu mājām piederošie gaisa dārzi. Labākajiem tiks pasniegtas vērtīgas balvas, kuras palīdzēs turpmākajos gados veidot vēl skaistākus gaisa dārzus.

 

 

No 1.līdz 10. jūlijam norisinājās arī konkurss par rūpīgāko, cītīgāko un kārtīgāko mājas sētnieku. Darbīgo sētnieku veikums tika vērtēts četrās kategorijās – Privātmāju sektors, Pašvaldības teritorija, Daudzdzīvokļu mājas un Sabiedriskās ēkas. Vērtēt sētas devās īpaši izveidota komisija un savu vērtējumu izteikt varēja arī pilsētas iedzīvotāji. Katras kategorijas trīs labākie sētnieki tiks godalgoti un apbalvoti ar atzinības rakstu un balvu naudas izteiksmē.


Visu konkursu uzvarētāju - katras kategorijas trīs labāko dalībnieku - apbalvošana notiks 28.jūlijā speciāli rīkotā pasākumā, plkst. 19:00 Cēsu Izstāžu namā.

 

*Gaisa dārzs ir puķu un citu dekoratīvu augu stādījums konteineros, podos, kastēs un citos augu audzēšanai piemērotos traukos, kuri tiek novietoti uz balkoniem, lodžijām, terasēm, palodzēm, statīvos un citās vietās. 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

t.4121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv