Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 23.augusts  


Tikai 1 diena līdz II Cēsu velomaratonam!

23.augusta sestdienā Cēsu pilsētas stadionā tiks turpināta pērn aizsāktā velomaratona tradīcija, kas ik gadu pulcina arvien vairāk entuziastus, atbalstītājus un aktīvās atpūtas cienītājus. Arī šoreiz līkumojot par romantiskajām Cēsu pilsētas ieliņām, mežu takām, ielejām un uzkalniņiem ikvienam iespēja baudīt gan sacensību garu, gan ainavisko burvību Cēsu apkārtnē. Jūs sagaida pārsteigumi Ērgļu klintīs, ogas mežu takās un azartiska atpūta.

 

Velomaratona mērķis ir veicināt kalnu riteņbraukšanas popularitāti Cēsīs un Cēsu rajonā, turpināt veidot Cēsu velomaratonu par tradicionālām un starptautiskām sacensībām, kā arī veicināt aktīvo tūrismu un noteikt labākos kalnu riteņbraucējus Cēsu rajonā.

 

Pasākums Cēsu pilsētas stadionā sāksies jau plkst. 11:00 ar sacensībām pašiem mazākajiem riteņbraucējiem, savukārt jau plkst. 12:00 starts II Cēsu velomaratonam 50 km trasē; plkst. 12:20 starts „Draudzīgajam braucienam’’ 15-20 km, kurā iesaistīties un pieteikties var ikviens!

 

Pasākuma dienā no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:00 pilsētās stadionā notiks aktīvas atrakcijas visai ģimenei, kur paredzēti dažādi veiklības braucieni un atrakcijas. Turpat arī jautro braucamrīku parāde/šovs –draugiem.lv brauciena distancē un balvas atraktīvākajiem.

 

 

Reģistrēšanās

Visi interesenti sacensību dienā aicināti reģistrēties pie sekretariāta pilsētas stadionā jau no plkst.9.00 līdz 11.30, savukārt iepriekš reģistrēšanās sacensībām:

1) Mājas lapās www.cycling.skcesis.lv , www.draugiem.lv, www.bezrindas.lv,

2) Ar pārskaitījumu pēc rekvizītiem: (SIA ‘’Veldan’’, LV44103041018,

LV42HABA0551017595837), maksājuma uzdevumā norādot:

- dalībnieka vārdu, uzvārdu

- personas kodu

- vecuma grupu

- distanci

- komandu vai pilsētu, kuru pārstāv

dalības maksa 8 Ls

3) Veikalos ''Eži'' Cēsīs, Valmierā, Rīgā

4) Sacensību dienā sacensību sekretariātā.

 

Dalībnieks skaitās pieteicies pēc korektas pieteikuma anketas aizpildīšanas un dalības maksas samaksāšanas!

 

Starta zonā priekšrocība dalībniekiem, kuri pieteikušies ātrāk. Dalībnieku numuru un čipu izsniegšana sacensību vietā no plkst.9:00

 

 

 

Distances

II Cēsu otrais velomaratons aicinās uz dažādām piedzīvojumu pakāpēm:

  • Pamata distance – Cēsu velomaratons 50 km
  • Tautas brauciens - draugiem.lv 15-20 km
  • Jaunieši VJ, SJ (15 km, ‘’draugiem.lv ‘’ tautas brauciena klases trase )
  • Bērniem sacensības pilsētas stadionā (10 gadi un jaunāki )

 

Apbalvošana

Apbalvoti tiek 1-3 vietu ieguvēji visās vecuma grupās Cēsu velomaratona ieskaitē vīriešiem un sievietēm. Elites klasē vīriešiem tiek apbalvotas pirmās sešas vietas. Pirmo trīs vietu ieguvēji visās grupās saņem kausus un diplomus. Elites grupā 1-3 v. sievietēm un vīriešiem naudas balvas.

 

Hobija klasē "draugiem.lv” braucienā nav sacensību vērtējuma, izņemot JV un JS grupas. Draugiem.lv braucienā rezultāti tiek publicēti alfabēta secībā. Visi finišējušie saņem piemiņas diplomus un suvenīrus no draugiem.lv.

 

II. Cēsu velomaratona distancē atsevišķi ar medaļām un diplomiem tiek apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji visās vecuma grupās Cēsu rajona iedzīvotāju konkurencē. Papildus laureāti tiek apbalvoti ar sponsoru sarūpētajām balvām. Katrs II. Cēsu velomaratona finišētājs saņem piemiņas diplomu ar izcīnīto vietu un rezultātu.

 

Vairāk par sacensību norisi un noteikumi, kā arī reģistrēšanās: www.cycling.skcesis.lv.

 

Īpašā odziņa: sacensību laikā izseko.lv nodrošinās iespēju visiem līdzjutējiem sekot līdzi labākajiem dalībniekiem trasē. Visiem līdzjutējiem Cēsu stadionā tiks nodrošināta iespēja uz monitoriem sekot līdzi trasē notiekošajam.

 

II Cēsu velomaratonu rīko SIA ''Veldan'' sadarbībā ar Cēsu pilsētas domi. Sacensību galvenais tiesnesis: Jānis Mičulis, mob. 26387244. Organizatoru kontakti: Imants Nikolajevs, mob. 26666505, email: imants@veldan.lv

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv