Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 23.augusts  


Cēsīs viesosies Azerbaidžānas pašvaldību vadītāji un Gruzijas reģionālās attīstības ministrs

Trešdien 24.augustā Cēsīs ieradīsies Azerbaidžānas pašvaldību vadītāju delegācija. Trīs dienu vizītē viesi iepazīsies ar Amatas un Cēsu novadu pašvaldību darbu un parakstīs sadarbības līgumu.

   Azerbaidžānas pašvaldību vadītāji apmeklēs Cēsu 2.pamatskolu, jauno bērnudārzu, iepazīsies ar pašvaldības Komunālās nodaļas un Sociālā dienesta darbu. Amatas novadā delegācija viesosies Līvu sākumskolā – bērnudārzā, tiksies ar novada uzņēmējiem.

   Ceturtdien 25.augustā Cēsīs ieradīsies Gruzijas reģionālās attīstības un infrastruktūras ministrs Ramazs Nikolaishvilli un Latvijas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis. Viesi tiksies ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu, iepazīsies ar novada pašvaldības īstenotajiem infrastruktūras attīstības projektiem, ēku siltināšanu, kā arī apskatīs Cēsu inovāciju un uzņēmējdarbības centru.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv