Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 23.augusts  


Piedzīvo aktīvu augusta pēdējo nedēļu!

Ikviens bērns aicināts no 27.-31.augustam katru darba dienu Cēsu sporta kompleksā,  Piebalgas ielā 18, no pl. 10.00 - 14.00 līdzdarboties sportiskās aktivitātēs, kuras vadīs Sporta skolas treneri.  

 

Visas nedēļas garumā  profesionālu treneru  vadībā zēni un meitenes  vecumā no 7-14 gadiem nodarbosies ar dažādiem sporta veidiem, lai jau septembrī būtu vieglāk izdarīt izvēli starp 8 sporta veidiem (vieglatlētika, slēpošana, biatlons, orientēšanās sports, basketbols, volejbols, florbols ,futbols),   kuros  tiks komplektētas jaunas treniņu grupas vai jau iekļauties esošajās treniņu grupās. Līdzi jāņem sporta apģērbs un sporta apavi.

 

Pasākums ir bezmaksas!

 

Vecākiem ir iespēja uzdot interesējošus jautājumus klātienē, aprunājoties ar treneriem,  skolas sporta ārsti vai administrāciju. Kopīgās sarunās radīsim atbildes uz jautājumu – kāds sporta veids manam bērnam ir vispiemērotākais! Tālrunis sīkākai informācijai 64127787.

 

Topošais sportist, nāc un ņem līdzi savu draugu, māsu,  brāli, kaimiņu, klasesbiedru – kopā jautrāk!

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu pilsētas Sporta skolas

direktores vietniece

Ieva Eglīte

tālr. 64127787   Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv