Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 23.augusts  


Tautisko deju kolektīvs „RANDIŅŠ” uzņem jaunus dalībniekus

Deju kolektīvs „Randiņš” izņem jaunus dalībniekus visās vecuma grupās.

5.septembrī plkst.17:00 Tirdzniecības un darījumu centrā Cēsu Klētī(Pļavas iela 3a) dejotājiem ierasties dejošanai ērtā apģērbā. Plānots, ka turpmāk deju kolektīva mēģinājumi notiks otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Tālrunis uzziņai: 29143900 (Sandra Jonaite)

 

„Jaunā sezona būs ļoti nozīmīga ar to, ka 2014.gadā deju kolektīvs „Randiņš” atzīmēs 15 gadu jubileju,” ar gandarījumu un lepnumu saka kolektīva mākslinieciskā vadītāja Sandra Jonaite. Gatavojoties jubilejas pasākumam 2013.gada vasarā plānota nometne, kurā „Randiņš” iestudēs jaunu programmu.

 

Ir izmaiņas arī kolektīva pedagogu sastāvā. Šobrīd par vadītājas Sandras Jonaites palīgu, repetitoru ir pieteikusies jaunā, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas 3.kursa studente Anna Kazaka. Anna ir cēsniece, kura deju soļus apguvusi dejojot pie Anda Kozaka.

 

 

Par Randiņu.

Skolēnu deju kolektīvs „Randiņš” dibināts 1999. gadā, šobrīd tajā ir  gandrīz 130 dalībnieki piecās vecuma grupās vecumā no 5 – 16 gadiem.

 

Patstāvīgi tiek iestudētas plašas koncertprogrammas, kurās blakus latviešu etnogrāfiskajai un skatuviskajai dejai ir arī daudzas jaunrades un oriģinālhoreogrāfijas, kā arī cittautu deju iestudējumi. Lai deju repertuārs būtu vēl īpašāks un izceltu „Randiņa” dejotāju individualitāti, kolektīva vadītāja Sandra Jonaite veido savas deju horeogrāfijas. Deju kolektīva sasnieguma meistarība tiek novērtēta Bērnu un Jauniešu deju svētku laikā, „Randiņa” dejotāji ir Latvijas labāko deju kolektīvu rindās.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.:64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska(at)cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv